Inceleme - Moshos Garden Tırnak Bakım Yagı

Herkese Merhaba,

Günün Cuma olması sanırım hepimizin dileği ama malesef bugün günlerden Perşembe. Yine de hafta sonuna yaklaşıyor olmamız mutlu edici.


Gelelim başlık konuma; Moshos Garden Tırnak Bakım Yağı. İçeriğinde ki Badem, Hint, Jojoba, Portakal yağları ve Bitkisel Gliserin ile tırnaklarınızda tam koruma sağlayarak, tırnaklarınızın güçlenmesini hızlandırıyor. Ben fotoğraflarda gördüğünüz gibi kulak pamuğu ile azar azar sürüp birazcık beklettim. Sonrasında ise o güzelim kokuya sahip yine Moshos Garden ürünü olan Shea&Portakal özlü el kremimi sürüp, üzerini ojemle son bitirişi yaptım.Ojem Flormar Neon N0009, Avon Opalesce Top Coat.


Moshos Garden kendi ürününü " Jojoba ve badem yağı ile formülize edildi, hint yağı ile daha da güçlendi. Tırnakları nemlendirerek, kuruyup çatlamasını engellemek için portakal ve bitkisel gliserin ile mükemmel formuna kavuştu. Sonuç, ultra güçlü tırnaklar. " şeklinde tanımlıyor. Çok da açık değil mi aslında yaptıkları, yapacakları (:

Sürekli oje sürdüğüm için arada sararan tırnaklarımı görmek durumunda kalabliyorum. Bu yağ ise düzenli kullanımdan sonra tırnaklarımda ki sarartıyı da engelledi.

Aranızda başka Moshos Garden ürünlerini deneyen var mı ? Ya da hala denemeyen var mı (; İncelemenizi tavsiye ediyorum; Moshos Garden Boutique

You May Also Like

2 Yorum