Çilek Askına - Avon Naturals Çilek & Guava Set

Herkese Merhaba,

Uzun zamanın yoğun temposunu sanırım hafta sonu Migren'imin tutmasıyla atlattım. En son annanemin vefatı ile bu kadar yoğun ağrılar hissetmiştim. Şükür ki bu onun kadar şiddetli değildi ama Pazar günü akşama kadar yatmama ve Pazartesi günü de işe gidemememe neden oldu. Bugün iyiyim artık ve işlerimin başındayım tam gaz. Hatta bugün o kadar yoğundum ki bir anda atlatabildim sanırım ağrıları, sızıları. Migren'i düşmanlarımızn  başına diliyoruz genelde hep beraber. Ve Migren ile uğraşırken nelere dikkat ettiğimi, nasıl bir perhiz yaptığımı ayrı bir postta yazacağım sizlere. Çünkü, bu hastalık için kesin bir tedavi olmadığı için hastalar kendi tedavi yöntemlerini kendileri oluşturuyorlar.


Gelelim başlık konuma; Avon'un K4 katalogundan sipariş verdiğim bu set; tam da bana, işime ve mesleğime göre. Çoğunuzun bildiği ve Instagram'dan gördüğü kadarıyla çileklerle pek haşır neşirim. Çilek üretimi yapan bir firmada Ziraat mühendisi olduğum için çileği sevmemek gibi bir lüksüm yok. Hatta işim bahanesiyle son 2 yıldır sevmeye de başladım artık. Hal böyle olunca aksesuardan tutun, ev & mutfak eşyalarına kadar çoğu şeyin çilekli olması hoşuma gidiyor. Avon'dan aldığım bu set; Duş Jeli, Vücut Spreyi ve Vücut Losyonu 3lüsünden oluşuyor. Avon kendi ürünlerini şöyle tanımlıyor;


Kesinlikle çok rahatsız eden buram buram bir çilek kokusu yok. Sanırım Guava bunu biraz kırıyor. 3lü set kullanmanın avantajı ise kokuların uzun süreli kalmasını sağlaması. Çilek ile aranız iyi ise denemenizi tavsiye ederim (:

You May Also Like

2 Yorum

  1. Naturals serisinine bayılıyorum, dediğin gibi buram buram çilek kokmuyor o konu da I love serisini tek geçerim ;)

    YanıtlaSil