Moshos Garden - Tırnak Bakım Yagı

Pazar gecesinden herkese merhaba,

Malesef bu hafta sonunu da bitirdik. Tek tatil gününüz benim gibi Pazar ise size de yetmiyordur eminim ki :( Madem bitirdik; yarına, canavar günümüz Pazartesi'ye hazırlanalım yavaş yavaş. Pazar gününün en önemli özelliği benim için uzun uzun bakıma vakit ayırabilmem. Maske yapacaksam bugune, kuaföre gideceksem bugüne ne bilim aklıma ne gelirse bugüne sarkıtmayı seviyorum. Çünkü tamamen bana ait (:

Bugün de aynen bu yoğunlukla geçti. Ve gördüğünüz gibi yine bir Moshos Garden yazısı huzurlarınızda. Benim kalbimi kokuları ile fethettiklerini her defasında söylemekten bıkmıyorum. Ayrıca bitkisel içerikleri ve kullandıkça gördüğüm olumlu tepkiler beni daha da mutlu ediyor. 

Sürekli oje sürdüğüm için tırnaklarımın yapısında zayıflama, renginde sararma en şikayet ettiğim konuydu. Ta ki bu bakım yağı ile tanışıncaya kadar. İçeriğinde Badem, Hint, Jojoba, Portakal yağı ve bitkisel gliserin yer alıyor. Evet gerçekten kullandıkça faydasını görüyorsunuz. Ürünü damlalıkla tırnaklarınızın üzerine damlatarak bekletiyorsunuz, bekleme süresi tamamen sizin tercihiniz. Moshos Garden " Max. verim için 10-15 dk " uygundur diyor. 

20 cc'lik cam şişede şu an ki fiyatı; 8 tl. Bence deneyin (: Moshos Garden Tırnak Bakım Yağı


You May Also Like

0 Yorum