Lila Kutu - Mayıs 2014 Kutusu Mutsuzlugu

Herkese Merhaba,

Zor geçirdiğimiz zamanlar sonrasında hayata devam etmek zorundayız bir yerlerden başlayarak. Tam da bugün hem Pazartesi hem de 19 Mayıs gibi önemli bir gün ile hepimize mutlu ve huzurlu günler görmeyi diliyorum.

Gelelim başlık konumuza ve beni fazlasıyla hayal kırıklığına uğratan yazıma. Lila Kutu bildiğiniz gibi son bir kaç aydır sistemini ve ücretini değiştirdi. Neredeyse 2 ayda bir satışa çıkıyor ve kutuya 39 TL ödeyerek sahip oluyorsunuz. Ben bu sistem kutularına bir türlü yetişememiştim. Mayıs kutusu için ise şansım döndü diye düşünürken; pes ettim artık :( Sanırım artık daha fazla şansımı zorlamama gerek yok. Bu ay ki Lila Kutu ile son verebilirim bu hevesime. Eskiden aldığımız kutular bile bu kadar boş gelmemişti maalesef.

Kutunun aslında bu hafta gelmesini beklemiyordum açıkçası malum yaşadığımız olaylar, kayıplar hepimizi çok yordu ve üzdü. Ama sanırım Lila Kutu gelen tepkiler yüzünden kutuları göndermek istedi. Ve manzaramız budur ! 39 TL bence içindeki ürünler için fazla ve gerçekten verdiğim paraya üzüldüm. Tek orijinal ürün sanırım Nail Art ojesi. Onu da yetenekli insanlar haricinde kullanacak sayısı çok az olacaktır. Ben kullanamam en azından onu söyleyeyim.

Bu ay ki kutuyu alanlarınız varsa sizden de yorumlar bekliyorum. Üzgünüm Lila Kutu ama kocaman eksi vermek zorunda kalıyorum sana :( Ayrıntılı yazma gereği de duymuyorum bu sefer pek, gördüğünüz gibi az ve öz zaten gelen ürünler. Toplu bir kaç fotoğraf yeterli olacaktır.
You May Also Like

4 Yorum

 1. Ben de hiç memnun kalmadım. Neresine 40 tl verdim bu kutunun diye kendi başımı yiyorum sabahtan beri. İlk defa Lila kutu alabildim ve fiyattaki yüzde yüz zam beni belki biraz daha fazla ürün koyarlar ya da tam boy olanları arttırırlar gibi bir düşünceye yöneltmişti. Ücretsiz dağıtılan sample'ları almak için 40 tl vermişim gibi hissediyorum.. İlk ve sondur..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım benim için de son oldu. Fazlasıyla haksızlık yapıldığını düşünüyorum bir önceki kutuyu alanları düşündükçe. 19 tl'lik kutudan bile beter çıktı :(

   Sil
 2. Bende de büyük hayal kirikligi olustu ilk kez bukadar kötü bir kutu cok uzuldum

  YanıtlaSil