#alısveris - Gratis

Merhaba,

Babylips'ler gelmeye başladığı hafta yaptığım mini Gratis alışverişine ait yazımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Babylips'ler çoğumuzun bildiği gibi geldiği gün tükendi ben almaya gittiğimde ise sadece mint kalmıştı. Ve tereddütsüz aldım; normal zamanlarda da nane ferahlığını sevdiğim için. Kullanmaya başladığımdan bugüne kadar da şimdilik bir şikayetim yok aksine nemlendirmesinden oldukça memnunum.
Diğer ürünler ise; 
Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi. Bu ürünü ilk Lila Kutu sayesinde denemiştim geçtiğimiz aylarda. Fakat çok severek kullandığım için de bitirmiştim. Hazır Gratis'te görmüşken almadan duramadım.
La Ligne duş jeli Gratis'e özel bir marka ve genel anlamda kaliteli ürünlere sahip. Bu da bal ve süt özlü. Yoğunluğu biraz az bir duş jeli fakat kokusu ve nemlendirmesi güzel.
Perfect Purity Bebek Losyonu yine Gratis'te sıkça görüdüğümüz bir ürün. Tam bir bebek kokusuna sahip. bittikçe aldığım ürünlerden.
Son olarak da Gliss'in Yıpranmış Saçlar için olan şampuanını seçtim. Aslında bu ürüne ihtiyacım yoktu fakat fiyatı uygun olunca alıp denemek istedim. 
Ayrıca Gratis Kart'ı çok sevdim ben. Kendine ait markalarda oldukça cazip kampanyaları ve indirimleri mevcut.You May Also Like

0 Yorum