#NelerBitti - 1

Herkese Merhaba,

İlk defa bitenler yazısı ile karşınızdayım. Hep yazmak için birçok ürün birikmişti ama malum odada yaşanacak yer kalmayınca, yazısı da bir türlü yazılamayınca çöpe mahkum oldular. Ama bu defa çok birikmeden yazmak istedim.


Karşınızda az ama öz bitenlerim, tükettiklerim (;

1. Benri Aseton - Çilek - Nemlendiricili: Gratis'in kendine ait bir markası olan Benri'nin kullandığım ürünlerini hep sevdim, memnun kalım. Aslında bu asetondan da memnundum fakat tek eksisi sonradan ortaya çıkan kötü kokusu. Başta çilek kokusu hoşunuza gitse de sonradan aynı hislerde olmuyorsunuz. Özellikle pamukları attığınız çöp odanızda ise beni daha iyi anlayacaksınız. Tekrar almam sanırım. Benri'nin başka asetonlarına şans veriyorum şu an.

2. Cyrene - Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu: Son aldığım Lila Kutu'dan çıkmıştı ve o can sıkıcı kutumdan işe yarayan nadir ürünlerden. Göz makyajınızı çok rahatlıkla temizleyen bir ürün. Çoğu diğer ürünler gibi gözümü yakmadı ve en önemlisi yüzümde yağlı his bırakmadı. Ayrıca üzerinde de yazdığı gibi durulama gerektirmeyen bir ürün. Mutlaka tam boyunu da almayı düşünüyorum. Benim gibi tembel ve çoğu gün işten eve ölü gibi dönüyorsanız şans verin derim (;

3. Nivea Anti - Transpirant Sprey - Invisible: Nivea'nın spreylerini gerçekten seviyorum. Diğer markalarda aynı iddialarda bulunsa da Nivea kadar etki alamıyorum onlardan malesef. Bu ürünün diğer bir güzelliği de beyaz ve siyah kıyafetlerinizde kesinlikle renk bırakmaması. İnanması zor ama gerçekten etkili. Ayrıca gün boyu verdiği kuruluk ve kokusu sizi ferahlatmaya yetiyor. Tabi ki her zaman almaya devam edeceğim bir ürün.

4. Molped - Günlük Ped - Light Deo Fresh: Molped markası sevdiğim bir ürün. Kullandığım dönemde herhangi bir şikayetim olmuyor. Genelde bu markanın ürünlerini de stoklamayı seviyorum. İndirime girdiği dönemlerde mutlaka alırım ihtiyacım olmasa da. 


You May Also Like

4 Yorum