#bloggerlarmakarada Bulusması

Merhaba,

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiğimiz mini toplanmadan bahsetmek istiyorum size. Zira mekan hem güzel hem de lezzetli Makara'lar barındırıyor. Makara evet çoğunuzun bildiği Kuzey&Güney dizisinde ki meşhur yiyecek. Kızlarla hangi gün, nerede, saat kaç derken en sonunda toplu fikirlerle Makara'da buluşma kararı aldık. Ve yine zamanı nasıl tükettiğimizi anlamadık. Kalkıp kalkıp oturduk diyebilirim açıkcası. Fazlasıyla güzel vakit geçirdiğimizi bence fotoğraflardan da anlayabileceksiniz. 

Makara ise nasıl birşey diye sorarsanız gidip görmeli hatta denemelisiniz. Anlatılamayacak kadar güzel ve lezzetli çünkü. Ayrıca damak zevkinize göre içeriğini zenginleştirebilirsiniz. Tatlı olanların yanında genel anlamda kahvaltı için tavsiye edilebilecek kaşar ve zeytinlisini de unutmamak lazım. Biz bir daha ki buluşmayı nerede yaparız sürpriz (: Bu buluşmaların en sevdiğim yanı; ilk gittiğim mekan olmaları, ayrı bir heyecan vermeleri.
SecilizmBir Tutam Ben • Ben (:
Toplu fotoğraflarımızı çeken Sevgili Cocugumla Eglenirken 'i de unutmayalım. Ev sahibi Makara'yi da tabi; ilgi ve sabırları için. Katılan herkese tekrar teşekkürler, daha çok görüşelim bi de çene bitmez (:


You May Also Like

8 Yorum

 1. buluşmamız yakın gibi görünüyor ^-^ sevgileer

  YanıtlaSil
 2. Bu sefer bulunamadim ama diğerinde görüşmek üzere mutlu kal canım

  YanıtlaSil
 3. bunda bulunamadım artık diğerine :(

  YanıtlaSil
 4. Eveet çok zevkli geçti. Bu buluşmalar da olmasa sosyalleşemeyeceğiz zaten :))

  YanıtlaSil