Moshos Garden - Amber & Gül Kil Maskesi

Herkese günaydın,

Pazartesi gününe güzel, mis kokulu bir yazı ile başlamak istiyorum; hazır tatilden önce ki son çalışma günümde. Moshos Garden'dan gelen paketteki ürünleri yavaş yavaş denemeye devam ediyorum ben. Bu sefer ki Amber & Gül Kil Maskesi. Gül kokusu ile fazlasıyla barışık olmasam da bu maske beni kendimden aldı. Gül sularında ki rahatsız edici ve bitmek bilmeyen gül kokusu rahatsızlığını asla vermedi. Tam tersine hafif pudramsı bir koku ile yıkamamı geciktirmeme sebep oldu (:

 
 
 

Acaba Amber'in etkisi mi bilemedim ama sebebi neyse de çok güzel. Bir önce ki nesilde ki kil maskelerinin tersine biraz daha yağı azaltılmış bir maske. Bu da yıkadıktan sonra cildinizde daha kalıntısız bir his bırakıyor. Ben temizledikten sonra biraz cildimin hava almasını ve tamamen maskeye adapte olmasını bekledim. Cildim çok kuru lduğu için yine Moshos Garden 'a ait Lavanta & Shea Yüz ve El Kremini kullandım. Kokuların güzelliğini tahmin edemezsiniz sanırım. 

Gelelim ürün içeriğine;

Kil, Gül suyu, Gliserin, Jojoba yağı, Amber özleri yer alıyor. Bu özlerin hepsinin yine Organik ve Doğal olduğunu hatırlatmak isterim.

 
 
 

Kullanımı ve hazırlanışı ise fazlasıyla basit;
- Dilediğiniz bir kapta kil ile suyu karıştırıyorsunuz. 
- Fırça ya da başka bir yardımcı alet ile göz çevresi hariç yüzünüze ince bir tabaka şeklinde sürüyorsunuz. Ben saç boyarken kullanılan boya kabı ve fırça setinden alarak kil maskelerimi genelde bu ikiliden yararlanarak uyguluyorum. Siz de kendinize göre bir yöntem geliştirebilirsiniz.
- Maske kurumaya başlayıp, renk değiştirdiğinde artık durulayabilirsiniz.

İncelemek isterseniz ve denemek isterseniz şu an ürün Moshos Garden 'da indirimde göz atın derim; sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum