Moshos Garden New Generation - Sıcak Havlu Yüz Temizleyici

Moshos Garden markasını ve doğal ürünlerini duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Bilenler, tanıyanlar da hala tanışmayanlara anlatıversin artık (: Moshos Garden New Generation ürünlerini ve değişimlerini yakından takip eden ve sabırsızlıkla bekleyenler arasında bende vardım. Çünkü hem yenilikleri merak ediyordum hem de elimde ki ürünler tükenmeye başlıyordu artık. Malum bağımlılık yapıyorlar -abartısız (; Hafta başında Moshos Garden'dan gelen bu sürpriz pakette ki ürünleri görünce de beklediğimize değmiş dedim. 

Paket yeni ürünlerle dolu. Ama ben diğer nesil ile karşılaştırma yapmak için yine Sıcak Havlu Yüz Temizleyiciyi denemek istedim ilk olarak.


Benim için en efsanevi ürünü olan Sıcak Havlu Yüz Temizleyiciden daha önce ki yazılarımda da bahsetmiştim. Gerçekten kolaylığı ve bıraktığı his sizi asla pişman etmeyen, verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden bir ürün. Bazen çok yorgun olduğumda, temizleyici mendil ile makyajımı temizlemek zorunda kaldığımda kendimi ihanet etmiş gibi hissediyorum. 

 

Gelelim yeni ve son haline;
- 1. nesle göre biraz daha yumuşak hatta bayağı yumuşak
- İçeriği Sertifikalı Organik özlere sahip ve bunlar; Kakao Yağı, Balmumu, Zeytinyağı, Sarı Kantaron Yağı, Badem Yağı, Kayısı Çekirdeği YağıNasıl kullanılıyordu tekrar hatırlayalım;
• Ürünle birlikte gelen havlunuzu sıcak suda beklemeye alıyorsunuz öncelikle
• O beklemedeyken siz kreminizi yüzünüzün tamamına ya da istediğiniz kısmına sürmeye başlayabilirsiniz -Ben göz kapaklarıma bile sürüyorum (:
• Sıcak suda bekleyen havlunuzun suyunu sıkıp, elinizde toparlayarak yüzünüzü dairesel hareketlerle temizlemeye başlayabilirsiniz artık
• Hatta temizlemeye başlamadan önce benim gibi sıcak havluyu yüzünüzde bekletebilirsiniz
• Geldik bitişe işte tertemiz ve ferah bir cilde sahipsiniz artık (;

 
 
 
 

Benim cildim çok kuru olmasına rağmen nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum. Siz de ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Moshos Garden butikte şu an indirimli fiyatları ile 50 cc / 21 TL, 100 cc / 34 TL. Denemenizi öneririm.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

 1. beni havlunun temizleme kısmı çok üşendiriyor bunu denemeye..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet cnm o korkutan kısım ama değiyor sonuca tüm çabaya rağmen (:

   Sil
  2. Aslinda makyaj temizleme pedleri veya tek kullanimlik havlularla da temizlenebilir, kumas havlu sart degil ama biz %100 pamuktan uretilen dogal bir havlu sectik, ne oldugu belli olsun diye de IKEA'dan temin ediyoruz havlularimizi ;)

   Sil
  3. evet o pedlerle temizlemek benim de aklımda iki türlü de deneyeceğim zaten -))

   Sil
  4. Tembellik; bende ki gibi kanda sürekli dolaşıyorsa illa ki çözüm buluruz (:

   Sil