Pastel Nude Oje - 756 Princess

Pastel'in kısa bir zaman önce çıkardığı Nude koleksiyonunu hepiniz duymuş ve görmüşsünüzdür eminim ki. Ben bu koleksiyon ile tanışmak da gecikenlerdenim. Nude ojeleri kendime çok yakıştıramadığımdan sanırım alıp almamak konusunda kararsızdım. Bir de o alışveriş sırasında denk gelmeyince bu zamana kadar edinememiştim. Ta ki bayram dolayısı ile gittiğim Gratis'te bulana kadar. Pek fazla rengi yoktu ben de 756 numaralı Princess'ı aldım. Prenseslere layık bir ojemi bilemiyorum, adının kaynağını da merak etmedim değil hani (:


Gelelim Pastel'in bu yeni Nude serisine ve benim tercihime dair yorumlarıma;


Öncelikle Pastel'in fırça yapısı sanırım değişiyor yavaş yavaş ve bence güzel bir durum bu. Daha önceki koleksiyonlarda ve ojelerinde fırçada problem yaşıyorduk. Ya kapakta takılı kalıyordu, ya fırça kısmı hiç ayrılmıyordu falan filan, hatta bana bir keresinde tamamen fırçasız bir oje denk gelmişti ki onu da müşteri hizmetlerine ilettiğimde daha dikkatli olacaklarından bahsetmişlerdi. Demek ki şikayetleri dikkate alan bir firma Pastel Kozmetik.


Benim bu ojede rengi elde edebilmek için 3 kat sürdüğümü belirtmek isterim. Fırça izi kalmıyor fakat rengi görebilmek için de bayağı uğraştırıyor. Bu yüzden bir sonra ki alışımda daha koyu bir rengi alacağım kesinlikle.

Ayrıca bu oje annelerimizin biz küçükken sürdüğü sedefli Beyaz yada sedefli Pembe ve tam da bu renkte ki Ten rengi ojelerini hatırlattı. Sevmedim diyemem ama diğer renklerini denemek için sabırsızım. Sizin tercihiniz hangi renk olu bu seride ?

You May Also Like

5 Yorum

 1. Kuruma durumu nasıldı? Ben de Camel isimli ojesini aldım bu serinin ama kurutana kadar göbeğim catladi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ben her durumda kurutamadığım için Top Coat olarak NYC 271'i kullanıyorum. Dediğin gibi beklemek imkansız.

   Sil
 2. sade ve kibar bir durusu varmıs yakısmıs tırnaklarına gulegule kullan:) sevgiler

  YanıtlaSil
 3. 3 kat sürdüm dediğiniz oje nin adı nedir? Pastel nude Blush aldım ona benziyor diye. Acaba sizinki nedir?

  YanıtlaSil