Enliven Portakal & Taze Nane Yağı Aromalı Tazeleyici Duş Jeli

Enliven, Gratis sayesinde tanıştığım bir İngiliz markası. Cruelty Free ürün arayışım sırasında duş jeli ihtiyacım için ilk seçimi bu markadan yana kullandım. İçeriği de tam istediğim gibi olunca düşünmeden denemeye karar verdim.
İçeriğinde Portakal ve Taze Nane Yağı özlerine sahip duş jeli tazeleyici olacağı konusunda vaat veriyor. Turunçgil ve nane ile de bunu sağlıyor diyebilirim. Özellikle yaz günlerinde sıklıkla aldığımız duşların etkisini arttırıyor. Herhangi bir krem etkisi olmadığı için vücudunuzun tam anlamıyla temizlendiğini ve ferahladığını hissedebiliyorsunuz. Benim gibi ağır kokulara karşı hassasiyetiniz varsa rahatsız olmayacağınızı söyleyebilirim. Bu markaya ait diğer ürünleri de denemek istiyorum açıkcası. Farklı içeriklere sahip duş jellerinin etkisini merak ediyorum çünkü.

Hayvanlar üzerinde test yapmaması bu markayı kullanmaya devam etmemi sağlayacaktır. Gönül rahatlığı ile bu tarz ürünleri kullanmanın keyfi ve verdiği iç huzur gerçekten kendinizi daha iyi hissettiriyor. Ayrıca aynı formda ki ürünlere göre fiyatı da gayet makul; 500 ml'lik ambalajı 4,50 TL. Gratis'lerde bulabilirsiniz.

You May Also Like

0 Yorum