Günün Ojesi - Flormar Quick Dry / Tender Salmon

Herkese kocaman günaydınlar,

Uzun zaman sonra fazlasıyla tatmin eden bir oje serisi ile karşınızdayım. Flormar'ın yeni çıkarmış olduğu 60 sn'de kurumayı vaat eden Quick Dry serisi. Alırken şüphelenmedim değil acaba gerçekten bu kadar çabuk kurur mu diye ama evet kuruyuveriyor. Flormar'ın genel anlamda ojeleri geç kuruyor. Malum bizde hem bekleyemiyoruz hem de tam kurumadan yattığımızda çoğu sabah izlerle uyanıyoruz. Ama bu seri mis (:
 
Tercihimi beyaz ve bordodan yana kullanmıştım internet sitesinden alışveriş yaparken. Yazımın başlığı olan bordoyu da fotoğraflarda görebilirsiniz. Rengi ve kuruması dediğim gibi tatmin edici. Şişedeki rengi tam anlamıyla yansıtıyor. Üzerine extradan top Coat uygulamadım. Sanırım diğer renklerini de almak lazım bu pratikliği için.

You May Also Like

2 Yorum

  1. Bunu kıskanmadım çünkü bende var :D Rengi çok güzel. Ama sanki biraz fazla hızlı kuruyor. sürerken nerdeyse. Ben çok anlaşamadım bu ojeyle :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahh ne güzel (: Ben ondan hızlı davranmışım demek ki sorunsuz bir ilk sürüş oldu benim için, umarım da öyle devam eder (:

      Sil