Moshos Garden - H.Cevizi & Mango Saç Balsamı

O la laa,

Yeni bir Moshos Garden ürünü ile tanıştırmak istiyorum sizi. Sanırım bu marka için seriyi tamamlamama az kaldı (; 
Saçlarım konusunda son birkaç aydır bitkisel içerikli ürünlere yer verdiğimi az çok takip ediyorsunuzdur. Bunları istikrarlı bir şekilde kullanmaya devam ediyorum fakat tek sorunum şu an için saç boyalarım. Bu sebeple boyamalardan kaynaklı yıpranmaları da en aza indirebilmek için minimum aralıklarla boyamaya özen gösteriyorum. İlerleyen zamanlarda bitkisel içerikli boyalara da geçme planlarım arasında.

Gelelim başlık konumuza;
Moshos Garden'ın yeni nesil ürünlerinden olan Hindistan Cevizi & Mango Saç Balsamı'nı uzun süredir merakla bekliyordum. Kullanmış olduğum saç maskemin bitmesi ile hiç düşünmeden, başka bir marka araştırmadan siparişimi verdim. 
İçeriğinde; Hindistan Cevizi, Mango, Argan, Susam, Badem, Jojoba ve Fesleğen Yağına ek olarak Aloevera Özü yer alıyor. Bu ürünün de içeriği yine doğal ve organik sertifikalı. Tüm bunlar saçlarımız için belki de dönem dönem kullandığımız içerikler. Hepsinin bir arada olduğunu düşününce etkisini hayal bile edemiyorum (:
Ürün oldukça kıvamlı. Kokusu rahatsız etmiyor fakat içeriğinde Hindistan Cevizini görüp benim gibi buram buram kokmasını beklerseniz üzülürsünüz (: Malum bu içerikler yağ. Bir de ben ilk kullandığımda ki deneyimimi sizinle paylaşayım ki çok önemli bir nokta bu. Üründen saçınıza benim yaptığım gibi fazla fazla uygulamayın. Sürerken ay süremedim, tüm saçıma yetmedi telaşına kapılıp dolu dolu saçlarınızı kaplamakla uğraşmayın, zira arındıramazsınız saçınızdan (: Zaten içeriği yağlardan oluştuğu için bu yağları temizlemek eziyete dönüşüyor. Hoş bana saçına ne yaptın çok canlı ve parlak görünüyor deseler de ben olayın iç yüzünü bildiğim için çaktırmadım. Bildiğiniz parlıyor çünkü arınmayınca. 

Saçlarınıza masaj yaparak uygulamanızda fayda var. Bekletmek isterseniz de en az 10 dk. ortalama olarak da 45-60 dk'ya ihtiyacınız var. 

Saçlarıma özellikle saç derime iyi geleceğini düşünüyorum. İçeriğinde ki özler saçlarımın nemini ve canlılığını da koruyacaktır. Uzun süreli kullanımda fikirlerim değişirse tekrar bilgileri aktaracağım size. Şu an indirimli fiyatı ile 125 cc / 33 TL, 250 cc / 58 TL.

You May Also Like

2 Yorum

  1. İçeriği resmen 'Beni al!' diye bağırıyor :)
    Çok merak ettim,ilk fırsatta alınacak :)

    YanıtlaSil