#NelerBitti - 3


Ürün tanıtım ve kullanım yazılarından daha zor olanı varsa o da kesinlikle bitenler yazısıdır benim için. Hem yazana kadar biriktirmek hem de hepsini toparlayıp yazmak eziyete dönüşüyor çoğu zaman. Ama ben nasıl diğer bloglarda ki bitenler yazılarına önem veriyorsam, çoğu zaman fikrimi bu yazılara göre belirliyorsam, bende kullandıklarımı yazayım ki insanlar faydalanabilsin. Bayağı birikmiş bir ürün topluluğu görmektesiniz. Üzerinden geçen bir yaz mevsimi sonrasında sezonluk da bir bitiriş yazısı oldu diyebilirim. Grup grup üzerinden geçmem daha mantıklı olacaktır sanırım, ne kadar becerebilirsem artık (:


Mustika Ratu - Gül Temizleme Sütü : Lila Kutudan şu an hatırlayamadığım bir kutusundan çıkmıştı. Küçük olduğu için kullanmamıştım. Fakat yaz dönemlerinde tatillere gidip geldikçe çantama attığım bir ürün oldu. Gül kokusu haricinde rahatsız edici bir özelliği yok benim için. Temizlemesi başarılı. Hassas ve kuru ciltler için gerçekten uygun bir ürün.

Rebul Kolonya - Yasemin : Tam bir Yasemin kokusuna sahip bir kolonya. Alıştığımız limon kolonyalarından farklı ve oldukça kalıcı. Tam boyu alınabilir.

Avon Solutions - Göz Makyajı Pedleri : Aldığımda üsttekilerin kuru çıkması ile moralim bozulmuştu. Fakat daha sonra bir takipçim kutuyu biraz başaşağı tuttuğumda hepsinin ıslanacağını söylemişti. Deneyerek tatmin etmişti beni. Göz makyajı temizleme de pratik bir ürün. Ama tekrar almam sanırım.

Benri - Disk Makyaj Temizleme Pamuğu : Gratis'in en sevdiğimiz markasına ait, en sevdiğimiz ürünü belki de. Hiç birşey almasak da bunları alıp çıkıyoruz çoğumuz eminim.


HC Care Ovex - Hızlı Saç Kurtarma Terapi Maskesi : Oldukça memnun kaldığım ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir saç bakım ürünü. Maske şeklinde kullanıp saçlarınızda 5-10 dk. bekletmeniz bile saçlarınızın fazlasıyla iyileşmesini sağlıyor. Şimdilerde belli bir süre bekleyip, tekrar alacağım ürünler arasında.

La Ligne - Süt ve Bal İçeren Duş Jeli : Gratis'e ait başka bir markanın ürünü. Duş jellerinde nemlendirme etkisini sevdiğim için tercih ettiğim bir üründü. Tekrar alırım.


Veet - Kullanıma Hazır Ağda Bantları : Beceremediğim için pek anlamadım açıkçası iyi mi kötü mü ? 1 paket daha var elimde sanırım öyle de kalacak o (:

Molped - Günlük Ped : Sürekli kullandığım ve memnun kaldığım.

Saten - Tüy Dökücü Krem / Hassas Bölgeler : Tüy dökücü kremlerin çoğunda olan bayan kokusu yok. Acil durumlar için kurtarıcı. Tekrar alırım.


Fa - Kolonya / Karayip Limonu : Fa'nın en sevdiğim ürünü. Ferahlatıcı etkisi mükemmel.

Fa - Sprey Deodorant / Pudrasız : Nivea kadar etkili olmayan bir ürün.

Urban Care Natural's - Collagen & Keratin Şampuan : Kuru ve mat saçlar için yoğun nemlendirme vaat ediyor. Saçlara gerçekten esneklik kazandırıyor ve kırılmaları azaltıyor.


Pastel - Bebe Mavisi Oje, Golden Lady - Hindistan Cevizi Kokulu Oje, Alix Avien - Mor Oje : Hiç istemesem de illa ki bozulup, katılaştıkları için çöpe gidiyorlar malesef.

İşte gördüğünüz gibi yopun bir bitirme operasyonu ve yazı serüveni oldu benim için. Görüşmek üzere (:

You May Also Like

0 Yorum