Alışveriş Notları - Mecrea.com

Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda mecrea.com sitesinden yapmış olduğum alışverişten ve memnuniyetimden bahsetmek istiyorum size. Öncelikle e-bültenine üye olmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü günlük gelen kampanyalardan ve yeni ürünlerden bilginiz oluyor. Bende gelen 1 mail sonrasında anında vurulduğum sneakersı kaptım. 

Normalde leopar deseninden fazla hoşlanmam. Fakat böylesine renkli ve marjinal bir tasarımla karşılaşıp da tepkisiz kalmam imkansız olurdu (: Instagramdan takip edenler aramda ki aşkı fark ederler son günlerde.
Pazartesi günü 100 TL üzerine 20 TL indirim kampanyası ile aldığım bu sneakers 79,9 TL idi. 100 TL'ye tamamlamamak olmazdı (: İndirimde olan ürünlerden püsküllü, siyah loafer ise 29 TL idi. 2 ürün aynı anda 88,9 TL'ye gelmiş oldu. Ayrıca kargosu da bu bedel doğrultusunda ücretsizdi. Ürünler gecikmeden ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. En önemlisi de fotoğrafta gördüğünüzden farksız ürünlerdi. Genelde alakasız bir şekilde kötü görüntülerle karşılaşabiliyoruz malum. Bu siteden alışverişlerim devam edecektir, sevdim kendilerini.
 
Bu dönemde Kasım kampanyasını kaçırmam derseniz bir uğrayın derim ben (: 


You May Also Like

0 Yorum