Alışveriş - Cyrene SkinCare


Merhaba,

Biten Pazartesi gününden daha fazla mutluluk veren bir his yoktur biz çalışanlar için. Umarım haftaya güzel bir başlangıç yapmışsınızdır. Şahsen benim günüm sakin başladığı gibi birazdan fotoğrafta göreceğiniz kutu ile de sevinçli geçti. Cyrene ekibi aldığım 2 ürüne fazla fazla ürün ekleyerek beni şaşırttı. Çoğu markanın tam aksine tester hatta yeni ürün cimrisi olmadıklarını da itiraf ederek, tekrar teşekkür etmek istiyorum buradan (:
Daha önce Lila Kutu sayesinde tanıştığım Cyrene 'nin bir kaç ürününden oldukça memnun kalmıştım. Bu sıralarda da fazlasıyla doğal ürünlere sardığımdan aklımda ki alışverişi yeni yıl bahanesi ile gerçekleştirdim. İlla ki birilerinin bize hediye almasına gerek yok dimi. Yeni yıla yeni en sevdiğimiz şeylerle başlamak eminim ki herkese iyi gelecektir.
Tonik ve Misel Solüsyon çok almak istediğim ürünlerdi. Ve yanında gördüğünüz diğer tüm şey hediye olarak geldi. Ürünleri kullandıkça ayrıca yorumlayacağım elbette. Ayrıca siz de kendinize ya da sevdiklerinize böyle bir sürpriz yapmak isterseniz Cyrene'nin yılbaşı için özel hediye kutularını da incelemenizi tavsiye ediyorum. Sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum

  1. Merhaba,
    Blogumda kitap çekilişim var katılımınızı beklerim
    http://ilknur--akpinar.blogspot.com.tr/2014/12/dolu-dolu-cekilis.html

    YanıtlaSil