Cyrene - Yüz ve Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj ve yüz temizliği konusunda tembellikte herkes ile yarışabilirim. Bu konuda kendimden daha tembelini tanımadım desem yeridir. Ama yaş ilerlemeye başladıkça insan önlemler almaya kendini zorunlu hissediyor. Misel solüsyon tipinde üretilen yüz ve özellikle makyaj temizleyici ürünler tam da bana göre işte.
Çoğu kişi Bioderma Sensibio'yu beğense de, ben zamanında Lila Kutu sayesinde tanıştığım Cyrene'i daha çok seviyorum. Yapısı tam benim kuru ve hassas yüzüme göre. Özellikle göz makyajımın temizliği konusunda gözümün yanmaması tek şartım diyebilirim.
Extra durulama gerektirmiyor olması ise çok yorgun geldiğim gecelerde makyajımı bu solüsyon ile temizleyip uyumama engel olmuyor (: Ben bu solüsyonu alırken yine Cyrene'e ait Aloe Vera özlü Yüz Bakım Toniğini de almıştım. Şimdilerde solüsyonla temizledikten sonra tonikle de üzerinden hafifçe geçiyorum. 2sinin birlikte daha etkili olduğunu düşünüyorum.
İçeriğinde Yağ, Etil Alkol, Esans, Renklendirici ve Paraben yok. Diğer tüm içerikler organik sertifikaya sahip tabi ki. Ayrıca Cyrene'nin tüm ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor, gördüğünüz gibi sevimli tavşancık logomuz burada. Yani Cyrene Cruelty Free bir marka. Daha da çok seviyorum bu sebepten.You May Also Like

0 Yorum