e.l.f Matte Lip Color ~ Tea Rose

Merhaba,
Benim için bir ilk sayılabilecek bir yazı ile karşınızdayım. Genelde kozmetik ürünleri hakkında yazı yazamıyorum, beceremiyorum biliyorsunuz. Fakat bu sefer bunu kırmayı başararak ve kendimi de fazlasıyla zorlayarak bir işe giriştim ve gördüğünüz gibi kozmetik yazısı ile buradayım. Dün yazdığım yazıda görmüşsünüzdür instagram alışverişimde e.l.f ürünleri artık benimle. Hazır böyleyken akşam hevesle sürdüğüm bu mat ve kalem ruj beni öylesine mutlu etti ki sizinle de paylaşmak istedim.
Normalde dudaklarını yiyen biri olarak rujun bana dayanma süresi oldukça kısa. Çoğu zaman evden işe gidene kadar bile sıfır noktasına varabiliyorum. Kalem rujlarla ise aramda hiç bağ kurulamadı. Ta ki bu sevimli hayatıma girene kadar.
Öncelikle e.l.f markası hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir kozmetik markası. Bu yönde ki alışverişlerimin başlangıcını bu ürünlerle yapmak beni daha çok rahatlatıyor. Ayrıca markanın açılımı Eyes Lips Face yani gördüğünüz gibi ürünler ağırlıklı olarak bu yönde. Fiyatları da diğer markalara göre uygun.
Gelelim Mat rujumuza, ismi Tea Rose ve gördüğünüz gibi rengi tam bir gül kurusu. Bu rujun yapısı çok güzel, diğer kalem rujların aksine yumuşacık. Ama bu yumuşaklık yapısal anlamda değil sürümü yumuşak. Yoksa fazlasıyla sağlam bir görüntüye sahip. Ayrıca dudakta kalıcılığı uzun. Ve rengini tam anlamıyla veriyor. Sanırım diğer renklerini de almam gerekecek (; İlk kozmetik yazım için de her türlü kusurum için affedin beni,
You May Also Like

0 Yorum