Cyrene - Keratinli Saç Bakım Maskesi

Herkese kocaman günaydınlar,

Bu hafta izindeyim ve bol bol yazılarımla sizler rahatsız edeceğim için şimdiden özürlerimi ileteyim. Bu haftanın ve bugünün ilk yazısı gelsin o zaman izninizle (;
Yılbaşı döneminde yaptığı güzel hediye kutuları sayesinde bir çoğunuz Cyrene markasından haberdar olmuştur. Ben daha öncesinden tanıştığım için bildiğim ürünlerin tam boyunu almak istemiştim. Fakat aldıklarım yanında cömertce gelen hediyeler de olmuştu ve işte bu saç maskesinin deneme boyu da bu hediyeler arasındaydı.
Kullanmaya daha yeni başladım ve ilk kullanışımda beni tatmin etti diyebilirim. Saç uzunluğuna ya da yoğunluğuna göre 2-3 kullanımlık bir numune olacak benim için. Saç maskelerini genelde haftada 1 kullanmaya özen gösterdiğim için bu ürün de 1 aylık süreçte benimle olacak demektir.


İçeriğinde bulunan Keratin, Shea Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı ile saçların yapısını kuvvetlendirmeyi, elastikiyet kazandırmayı ve bozulmuş yapısını düzeltmeyi amaçlayan bir ürün. Yoğunluğu hafif katı, krem kıvamında. 2 elinize alıp tüm saçlarınıza uygulayıp 5 dk bekletiyorsunuz. Kokusu nefis, benim gibi koku takıntınız varsa eğer. Yıkadıktan sonra saçlarınızdan suyun akışını bile hissedebiliyorsunuz. Saçlarınız benimkiler gibi zor taranıyorsa şiddetle tavsiye ediyorum o zaman.
Şayet benim için bittikçe alınacaklar listesine girdi bile. Girip ürünü bir de sitesinden incelemek isterseniz işte adresi: Saç Bakım Maskesi

You May Also Like

0 Yorum