E.l.f - Shimmering Facial Whip * Lilac Petal

Herkese Merhaba,

Biz Adana'da yağmurlu bir Cumartesi sabahına uyandık. Sanırım bir kaç gün böyle devam edecek gibi. Umarım sizin şehirlerinizde güneşli gün olmasa da en azından soğuk yoktur. Sevgili kozmetikvar 'dan geçenlerde aldıklarım arasında E.l.f Cosmetics'e ait bu üründen bahsetmek istiyorum size. E.l.f adı üstünde Eyes, Lips, Face ağırlıkta ürünlere sahip. Ve bahsedeceğim ürün de tam anlamıyla göz, yüz, dudak ve aydınlatmak istediğiniz her noktada kullanabileceğiniz çok pratik bir ürün.


Aldığım renk gördüğünüz gibi 'Lilac Petal' yani 'Leylak Yaprağı'. Parlaklığı, renk tonlaması ve uyguladığınız bölgede ki bıraktığı aydınlık his tatmin edici. Uygulayacağınız bölge için parmak ucunuzu küçük bir parça almanız yeterli. Ayrıca çantanızdan ayırmayarak acil durum kurtarıcısı ilan edebilirsiniz bu ürünü. Eğer böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa bence aradığınız işte bu ! Malum her şeyi yanımızda taşıyarak valiz gibi çantalarla gezmek zorunda kalıyoruz.


E.l.f'i fazlaca sevmemin asıl nedeni tabi ki Cruelty Free kozmetiklere sahip olması. Zamanla tüm ürünlerini deneyeceğim şüphesiz. Şimdiden mutlu hafta sonları (;


You May Also Like

5 Yorum