H&M ve The Body Shop Alışverişim

Kısa bir süre önce gittiğim İstanbul tatilimden ara ara bahsediyorum. Tabi ki tatilimin en keyifli yanı üniversite arkadaşlarımla vakit geçirmekti. Fakat bunun yanında birlikte yaptığımız alışveriş günlerimiz ise yorgunluktan ölü bir halde eve döndük o da ayrı mevzu (: Ama tadı damağımda kalan bir tatilin cici kozmetik alışverişi de bu yazının konusu olsun.

H&M Adana'da yok, daha neler bekleyeceğiz bilmiyorum gelmesini. Bizi bir duyabilseler ne güzel olacak ey H&M yöneticileri.
The Body Shop vardı, fakat uzun süreli duramadan kapandı. 2si de tabi ki benim favorilerim arasında. Bir de Bath and Body Works gelse tadından yenmez değil mi sevgili Adana'lı kozmetik severler (:


Gelelim ne aldıklarıma. H&M kalpli allıklarını bulamadım maalesef. Gözüm ve aklım hep onlarda hala. Yalnız aldıklarım arasından Aydınlatıcı Pudrayı oldukça beğendim. Ayrıntılı yazısını en kısa zamanda hazırlayacağım. Bu gidişle makyaj yazılarım da çoğalacak gibi becerebildiğim kadarı ile. Diğerleri de oje, farlar, fırça ve ruj.

The Body Shop'ta ise en merak ettiğim White Musk çanta boyu ve losyonunu aldım. Fazlasıyla sevdim. İlk fırsatta büyük boylarını da alacağım bir parfüm kendisi. Ayrıca papatya özlü göz makyaj temizleyicisinin de mini boyunu aldım denemek için.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum