White Glo - Ekstra Güçlü Beyazlatıcı Diş Macunu

Herkese Merhaba,

Diş bakımı ve ağız sağlığımız bizler için bence her şeyden önemli olmalı. Çünkü dış görünüşümüzde etkili bir rol oynuyorlar. Uzun bir zamandır kullandığım diş macunumdan bahsetmek istiyorum size.


Gratis'te satılan White Glo markasını almam da etkili olan vadettiği ekstra beyazlatıcı özelliği ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor olmasıydı. Ayrıca kasiyer kız da önerince alıp denemek istedim. Bayağı dolu bir kutu içerisinde satıldığını söylemek istiyorum. Diş macunu yanında hediye olarak bir diş fırçası ve diş aralarının temizliğinde kullanabileceğiniz plastik yardımcılar da yer alıyor.Beyaz renge sahip bu diş macunu ekstra beyazlatma özelliğinin yanında ağız çalkalama suyu ile birlikte kullanıldığında ağız kokusu ile savaşmayı iddia ediyor. Uzun zamandır kullandığım diş macunumu bu macunu kullanmaya başladıktan sonra etkisini tam görmek adına bıraktım. Ve diğer macuna (Himalaya Herbals) dönmeyi düşünmüyorum. Çünkü bu macunun hem tadı güzel, hem de vadettiklerini hızlı bir şekilde olmasa da yavaş yavaş gerçekleştirdiğini gördüm.


White Glo kendi ürünü için "Yiyecek ve içeceklerin diş minesi üzerinde bıraktığı lekeleri çıkarır, Diş yüzeyini hassas biçimde ve derinlemesine temizler, plak ve tartara karşı güçlü bir savunma sağlar, mikro parlatıcı partiküller ile formüle edilmiş olmasından dolayı parıldayan ve bembeyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Uzun süreli taze bir nefes için, kokuya neden olan bileşenleri etkisiz hale getirmeye yardımcı olur." diye tanımlıyor.

Gördüğünüz gibi hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Ayrıca bu diş macunu hidrojen peroksit içermiyor.You May Also Like

8 Yorum

 1. ben de iki aydır kullanıyorum ilk başta alışamadım dokusuna sonra beyazlığı farkedince bırakamadım , kırmızısını kullanıyorum ama bunu da denicem . ekstra ağız çalkalama suyu kullanmaya baya üşeniorum artık :))

  YanıtlaSil
 2. Hiç rastlamadım böyle bir diş macununa gördüğümde deneyeceğim:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mor renkli olan diş macunu daha etkili oluyor. Kullanmanı tercih ederim.

   Sil
 3. ben de minik boyunu kırmızı olanını aldım seyahat boyu kullanalım bakalım D:

  YanıtlaSil
 4. İnanılmaz bir etkisi var daha ilk kullanımdan kendini belli ediyor.
  Bir kaç ay önce seyahat boyunu alıp denemiştim memnun kalınca büyük boyuna devam :)

  YanıtlaSil
 5. Fiyatı ne kadardı peki ?

  YanıtlaSil
 6. Rossmann'da fırça+kürdan 19,90

  YanıtlaSil
 7. Dişlerdeki lekelerde etkili mi? Beyazlatma farklıdır leke çıkarma farklı

  YanıtlaSil