Moshos Garden - Argan Saç Bakım Kompleksi

Herkese Merhaba,

Moshos Garden markasının ilk seri ürününden olan bu saç bakım kompleksini severek kullanıp bitirmiştim. Şimdi yeni seriyi deneme zamanım artık. Özellikle küçük boyunu seçtim ki çantamda taşıyabileyim.

Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri saçlarımın daha canlı ve parlak, kırılma sorunu olmadan sağlıklı uzadıklarını düşünüyorum. Ki etrafımda tanıdığım ve özellikle tanımadığım insanlardan saçınız çok güzel görünüyor, ne kullanıyorsunuz sorusunu sıklıkla alıyorum. 


Ben duş sonrası saçlarımı kuruttuktan sonra, elime 1-2 damla alarak 2 avucumun içinde karıştırarak tüm saçıma uçlardan olmak üzere yediriyorum. Saçlarım çok kuru olduğu için asla yağlanma problemi yaşamıyorum. Ayrıca ben durulamıyorum da. Çünkü bahsettiğim gibi saçlarım kuru; tamamen tüm ürünü içine aldığını gözlerimle görebiliyorum. Sabahları da dışarı çıkmadan önce saçlarımın ihtiyaç duyduğunu hissettiğim anda aynı işlemi tekrar uyguluyorum.

Argan yağı bildiğimiz gibi son dönemlerde oldukça popüler. Fakat saf ve gerçek hali bulmamız biraz zor. Güvenmediğiniz markaları tercih etmenizi tavsiye etmem. Zira kimyasal işlem görmüş Argan yağının istediğiniz etkiyi vermediğine şahit olacaksınızdır.


Gelelim Moshos Garden Argan Saç Bakım Kompleksinin başlı başına besleyici yağlarla dolu olan içeriğine; Hint yağı, Çörekotu yağı, Argan yağı, Zeytinyağı, Badem yağı, Ylang ylang çiçeği yağı. Yine sertifikalı organik özler. Tüm bunların sayesinde de nefis bir kokuya sahip, rahatsız etmeyen, bezdirmeyen. 

Yazının tamamını okuyup, aynı sorunları yaşıyorsanız tavsiye edeceğim bir ürün. Bittikçe alınacak ürünler listemde ayrıca. Hı unutmadan Peta logolarını da Moshos Garden ürünlerinde görmeye devam etmemiz artı mutluluk sebebi (;

You May Also Like

3 Yorum

  1. Moshos un birçok ürününü sevdiğim için ilerleyen alışverişlerim de bu ürünü de sepetime ekleyeceğim :)

    YanıtlaSil
  2. Merhaba blogunuzu cok begendim.Ben ve arkadasim blog uzerinden 8 Mart Dunya Kadinlar Gunune ozel blog tanitim etkinligi duzenliyoruz bir cok kategoriler var hangisi size uyarsa ona yazilip diger bloglar tarafindan kesfediliyorsunuz.Katilirsaniz cok sevinirim daha dogrusu bu blogu okuyan herkes katilirsa cok mutlu olurum,gelin blogunuzu tanitalim :) http://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2015/03/8-mart-blogger-bulusmas-8-march.html

    YanıtlaSil