Alışveriş - Watsons & Gratis & Rossmann & DR


Herkese Merhaba,
Bayram döneminde çoğu mağaza indirim furyasına kapılsa da ben indirimler başlamadan alışveriş yaparak biraz pişmanlık duydum açıkçası. Fakat bayram döneminde alışveriş merkezlerinde ki kalabalığı da görünce zaten o dönemde istediğim gibi bir alışveriş yapamayacağımı düşünüp, kendimi öyle teselli ettim (: Fiyatlarını yazmıyorum bu sebepten dolayı da (:

Watsons, Rossmann, Gratis ve D&R mağazalarından yaptığım alışverişlerime bakalım mı şimdi neler almışım ?


Gratis'ten aldıklarım;
Benri Güneş Koruyucu Losyon, Bee Beauty Duş Jeli, Eklips Seyahat Seti.


Rossmann mağazalarını sevdiğim gibi buraya has ürünlere de ayrıca bayılıyorum (: Kaş kalemi ve dudak kalemi yeni kullanmaya başlayacağım ürünlerden. Ayrıca Rival de Loop'un kapatıcı setini de denemek istedim.
Daha önceden traş köpüğünü kullandığım Isana'nın bu sefer de farklı çeşidini denemek istedim. Yorumlarım en kısa zamanda gelecektir kullanmaya başladıkça.


Güneş sonrası kremler annemin ve benim tercihim Nivea'dan vazgeçemiyoruz. Güneş sonrası ürünlerinde Solait yetersiz geldi bana. Yüz kremi ve koruyucularına lafım yok.  Rimmel'in salatalık özlü maskarasını da çok beğeniyordum ki 2 gün sonra indirime girmesi beni çok sinirlendirdi. I love ürünlerinin vücut spreylerini çok seviyorum. Mango'luyu bulamamıştım, görünce kaçırmak istemedim. Kruidvat ise yeni kullancağım bir ürün, çok övülüyor göreceğiz (: Mendil sürekli ihtiyaç zaten. Pure Beauty ve Watsons makyaj pedleri ise alışveriş sonu promosyonlara dahil olunca sepete atıldı.


D&R'ın kitap kampanyasına da sonunda Optimum Avm'de yetiştim. Seçimlerim aradığım kitaplardan olunca mutlu oldum. Küçük Prens boyama kitabı da yine son an eklemesi oldu.

Uzun zamandır yazılmayı bekleyen yazımı da bitirmiş oldum böylelikle. Alışveriş yaptıktan sonra gelen indirimlerden nefret ediyorum. Bu yüzden acele davranmak istemiyorum artık. Geçen sefer de puan kampanyasında geç hesabıma geçen puanları harcayamadan zamanı geçince iyice bir öfkelendim Watsons'a karşı.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

10 Yorum

 1. güle güle kullan hepsini canım =)

  YanıtlaSil
 2. O seyahat boyu şişeler hep ihtiyaç :) güle güle kullan hepsini..

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan tatlım :))

  YanıtlaSil
 4. sağlıkla kullan canım minik şişeler çok hoşuma gitti:))

  YanıtlaSil
 5. Aldıklarınızın tümünü güle güle kullanın.Elimde çok fazla maskara olmasa alacağım ilk ürün Rimmel'in maskarası olurdu sanırım ;)

  YanıtlaSil