Yaşam Dükkanı - Eco Cosmetics Organik Sertifikalı Nemlendirici Şampuan

Herkese Merhaba,

Yaşam Dükkanı sitesi ile aranızda tanışmayan yoktur sanırım. Organik ürünlerin yanında cruelty free ve vegan ürünlerin de yer aldığı güzel bir site www.yasamdukkani.com.tr . Daha önce deneme boy paketlerinden aldığım ürünlerini, severek kullandım. Bir kaç ay önce de Yaşam Dükkanı sürpriz bir paketle bana Eco Cosmetics'e ait bu günlük kullanım şampuanını göndermişti.


Eco Cosmetics; Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka. İçerikleri ise EcoCert sertifikalı organik özler. Ayrıca vegan bir ürün ve sentetik parfüm, boya, koruyucu, PEG, Sodyum Lauril Sülfat, paraben, petrol ürünleri, parafin, silikon türevleri ve GDO içermiyor. Yani tam da ben ve benim gibiler için biçilmiş kaftan.

Gelelim bu şampuana. Zeytin yaprağı ve Ebegümeci ekstratlarına sahip. Açıkçası saçlarım ve saç derim aşırı kuru olduğu için vaat ettiği konuları gerçekleştireceğini pek düşünmemiştim. Ta ki şampuanın artık sonuna geldiğimi, severek tükettiğimi fark edene kadar.


Ayrıca saç kremi kullanmadan da rahatlıkla açılan saçlarıma kavuştuğum için çok mutluyum. Saç derisini ve saçları ağırlaştırmadan, yumuşatarak nemlendiriyor. Besliyor ve saçları güçlendirerek daha sağlıklı bir görünüm sağlıyor.


Köpürmesi gördüğünüz gibi diğer organik şampuanlara göre daha fazla, hafif ve rahatsız etmeyen bir kokusu var. Temizlik hissiyatını güzel veren bir ürün.

Renksiz, şeffaf bir görünümde.


Bu şampuanı ve Eco Cosmetics'e ait diğer ürünleri denemek isterseniz ya da merak ediyorsanız Yaşam Dükkanı'nda deneme boylarından satın alıp, fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

20 Yorum

 1. ebegümeci ile şampuan yapmayı nerden akıl etmişler yahu, süper :)

  YanıtlaSil
 2. hıııım merak ettim bunu...

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir şampuan, denemek lazım.

  YanıtlaSil
 4. şu ebegümeci de beni hep şaşırtır:)) özel bir kimyası var.
  her nerede yetişirse yetişsin en yakın komşusu ısırgan olduğunu keşfetmiştik:)))(zorunlu sebepten) ısırganlara düşer ya da değerseniz hiç sıkıntı yapmayın bulduğunuz ebegümecini ezip suyunu sürün anın da yok oluyor acısı:)) oğlumun çocukluğundan bir tecrübe:)))
  pek çok şekilde sofralara da geliyor vardır bir mucizesi şampuan da niye olmasın demi:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah ne güzel bir bilgi paylaşmışsınız, zira ısırgana dokunduğumuzda ne yapsak fayda etmiyor. Bu bilgi hep aklımda olsun arazide özellikle çok işime yarayacak, teşekkürler (:

   Sil
 5. markayı çok sevdim ben, şampuanını da deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 6. İçeriğindeki ebegümeci çok şaşırttı beni...

  YanıtlaSil
 7. Çok değişik ilk kez duydum

  YanıtlaSil
 8. Güzel köpürmüş köpürmeyen şampuan doğal da olsa temizlik hissi vermiyor bana

  YanıtlaSil
 9. Krem kullanmadan açılan saç fikri çok hoşuma gitti :)

  YanıtlaSil