Sünger Mevzusu - H&M Makyaj Süngerleri


Herkese Merhaba,

Bayram döneminde İstanbul'da yaptığım tatil arasında denk geldiğim H&M mağazasından almıştım bu süngerleri. Eylül'de Adana'ya da H&M açıldı ama çeşitlilik henüz diğer illerin seviyesinde değil maalesef. Umarım zamanla ama çok sürmeden dolu dolu bir mağazamız olur (:

Gelelim benim aldığım süngerlere. Meşhur kırık beyaz renginde ki Precision Sünger ve pembe&yeşil renklerde birinin kapatıcı sürmede işime yaramasını umut ettiğim 2li sünger seti.


2'li olan 9,99 TL, tekli Precision sünger ise 6,99 TL. Piyasadaki türevlerini düşünürsek gayet mantıklı fiyatlar. Yapıları oldukça yumuşak, yıkarken suyu güzel çektiğini fark ettim ki bu makyaj uygulamasında da kolaylık sağlayacaktır. Suyu içine çekip, güzelce şişiyor. Precision süngerin yapısı diğer ikisine göre bi tık daha sıkı.Her 3'ünü de makyajlarımda denedikten sonra ekstra bir yorum yazısı gelecek tabii ki. Ama yine de ön izlenimlerim böyle. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You May Also Like

5 Yorum

 1. Bende severek kullanıyorum, güzel süngerler. Kısa sürede küfleniyor diye okudum ama şu an 1 ay olmadı kullanalı, bakalım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya tamamen şans işi evet. Bakalım bana ne kadar dayanacak (:

   Sil
 2. beyazı kullanmadım ama diğerlerini çok seveceksin çok başarılı bence..

  YanıtlaSil
 3. Aldığım tek makyaj süngeri. Eskidikçe yeniden bundan alıyorum. Fiyat bakımından çok uygun olduğu gibi kaliteli de.

  YanıtlaSil