Kutu Kutu Moda - Kesif Kutusu/Kasım


Herkese Merhaba,
Aylık ya da belirli dönemlerde satışa sunulan Kutu konseptlerini çok sevdik değil mi ? Hem yeni ürünler denemiş oluyoruz, hem de bu sürpriz bahanesi ile kendi kendimize hediyeler vermiş oluyoruz. 

Kutu Kutu Moda'nın ise konsepti takı, aksesuar ve giyim üzerine. Böyle bir kutu sanırım daha önce yapılmamıştı. Genellikle kozmetik ya da kırtasiye ürünleri ile doluyordu. Ayrıca bu kutuda bedeninizi seçerek herhangi bir uyumsuzluğu önlemiş oluyorsunuz. Gelelim Kasım ayı ve Kutu Kutu Moda'nın ilk keşif kutusuna. İlk olduğu için daha da özeldi benim için.


Kutu bir kere çok sağlam malzemeden seçilmiş. Açtığımızda da tam da sonbahara özgü bir yaprak demeti karşılıyor bizi.


Her ürünün ayrı ayrı paketlendiğini görebiliyorsunuz. Bu da hem verilen özeni, hem de olayın heyecanını iyice artıyor bana göre (:


Topluca içinden çıkanları bu fotoğrafta göstereyim. Bedenime uygun 2 tişört (1'i kısa kollu, diğeri uzun kollu), şal hastası olan ben için şahane bir alternatif 1 şal, 1 siyah saç bandı, 1 toka, 1 bileklik, 1 küpe, 1 kolye ve 1 adet de ruj numunesi. toplamda 9 orjinal ürün, 1 tester. Gayet başarılı bence.


Benim ki XS kutusuydu gördüğünüz gibi. XS olmasına rağmen tişörtler tam kalıbında. Ne dar ne de bol. Şalın da rengi tam sonbaharlık. En sevdiğim aksesuarların da başında geliyor.


Bileklik ise tam da istediğim gibi bol içerikli, simgesi pek özel (:


Kolye, uzun zincirli, içerisinde çiçek, taş ve inciler var. Mesleğime uygun ancak bu kadar olabilirdi dedirtti bana. Bir de içi çiçekli kolyeleri hep çok sevmişimdir.


Tüm aksesuarları da topluca görebilirsiniz. Siyah saç bandını ise özellikle özel gün topuzlarım için rahatlıkla kullanabileceğimi düşünüyorum. Çünkü içi telli ve katlanabiliyor. Rujun da numune gelmesine ayrıca sevindim. Avon kullanmadığım bir marka çünkü. Tam boy gelse bana yar olmadan başkasına gidecekti (:


Kasım kutumuz böyleydi. Siz de merak edip sipariş vermek isterseniz; Kutu Kutu Moda adresini ziyaret edebilirsiniz. Aralık kutuları satışa girdi bile (;


Bir sonra ki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

 1. Ben de bayılıyorum bu keşif kutularına :) İyi keşifler :)

  Bloglarıma da beklerim.

  http://berilcimcime.blogspot.com

  ve

  http://makyajbox.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. güle güle kullan canım hepsini:)

  YanıtlaSil