#Alışveriş - Cosmohome.com.tr


Herkese Merhaba,

Bayram döneminde yaptığım alışverişimle sizinleyim. Cosmohome 'dan bugüne kadar yaptığım 2. alışverişim oldu. 2'sinden de çok memnun kaldım şükür. Daha önce The Pink Ellys markasına ait ürünlerden alarak hem siteyi hem de markayı test etmiş olmuştum.

Bu alışverişimde bayram dönemine denk gelmesine rağmen aldığım gün kargoya verildi. Fiyatlar çoğu siteye ve indirime göre inanılmaz farklı ve uygundu. Öyle olunca da kaçırmak istemedim.


Alix Avien 'e ait slim mat rujları çok merak ediyordum. Birazcık swatchları inceleyip kendime 1 tane günlük kullanımlık,1 tane de özel gün ve akşamlarda kullanmak üzere 2 renk seçtim.Seçtiğim renkler Rose Wood ve Berry renkleri oldu. Yapıları cidden çok güzel yumuşacık. Dudakları kurutacağını düşünmüyorum. Ama yumuşak yapısından dolayı uzun süreli dayanabilirler mi o da aklımda ki soru.Sol taraftaki Rose Wood, sağ taraftaki ise Berry rengi.

Şimdilik sevdim diyebilirim, ayrıntılı yazısı ilerleyen günlerde (;


Pretty by Flormar ise Flormar'ın bir kaç öncesinde yeni çıkardığı bir seri. Daha doğrusu bu seri zaten vardı ama ambalaj ve içerikler, ürünler değişince köklü bir marka oldu bana göre. Gratis mağazalarında indirim dönemlerinde allık ve bronzerından almıştım. Rujlarını da çok merak ediyordum. Cosmohome 'da inanılmaz güzel bir fiyata düşünce kaptım hemen.Tercihimi mat etkili Rosy Nude rujundan ve Red Papaya mat lit rujundan yana kullandım. 2sinin de sürümü yumuşacık. Matlıkları anında ortaya çıkıveriyor. Dün akşam Rosy Nude'u denedim ve kalıcılığına şaştım kaldım (:Bu da her 2sinin de swatchı. Üstteki Rosy Nude, alttaki Red Papaya. Tam yazlık renkler ve bronz tenle de kullanmak için sabırsızlanıyorum.

Alix Avien Slim Mat Rujlar: 11,89 TL/Adet
Pretty by Flormar Rujlar: 8,99 TL/Adet

Ara ara Cosmohome 'a uğramayı ihmal etmeyin bence. Hatta takibe alın ki hiç bir zaman fırsatları kaçırmayın. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

6 Yorum