#inceleme - Klapp Anti-Wrinkle Lip Boost


Herkese Merhaba,

Hem bu ayın hem de bu haftanın ilk yazısı ile karşınızdayım. Uzun zaman zamandır deneyimlediğim bir üründen bahsetmek istiyorum size. Lila Kutu bünyesinde yer alan markalarından biri olan Klapp, Alman markası.


Ürünün kullanımına ve özelliğine gelecek olursak şöyle yazabilirim. Normal lip balm ya da dudak bakım yağlarına göre biraz daha kullanılabilir konumda. Çünkü, ne yağlı his bırakıyor ne de yağlı bir görüntü. Yapısı dudak bakım kremleri gibi görünse de onlardan bir tık üst seviyede.

Parfümsüz ve renksiz.

Dudakta hafif kıpırtılar yarattığı için çalıştığını düşündüm ben. Ve adı gibi kırışıklık giderici özelliği muhakkak düzenli ve uzun süreli kullanımda kendini gösterecektir.

Normalde ruj kullanımım hep az sıklıkta olsa da bu ürünle birlikte ruj kullanım sıklığım da arttı. Sebebi, dudak çizgisini birazcık da olsa belirginleştirdiği için olabilir belki de.

Dolgunluk bekliyorsanız bu ürün onu vermiyor vaat de etmiyor zaten.


Gece yatarken de kullanıyorum. Çok az miktarı tüm dudağınıza yetiyor. Ayrıca ambalajı el değmemesine müsait. Tek dikkat etmeniz gereken belki de her sürümden sonra başlığı hafif silmek. Gündüz ise yine makyaj öncesi yüzümü nemlendirirken dudaklarıma da bunu uygulamamla geçiyor. Üzerine sürdüğüm ruju daha düzgün gösteriyor.


Ürünü ve markayı detaylı inceleyip, fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz: Klapp markası altında detayları görebilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*Ürün denemem için Lila Kutu tarafından gönderildi.

You May Also Like

1 Yorum

  1. lila kutudan alışveriş yapmama karşın markayı ilk defa duydum , hemen bakacağım ... sevgiler...

    YanıtlaSil