2008’ E THALIA’NIN CANLANDIRICI VE YAŞLILIK KARŞITI KREMLERİ İLE GİRİNYENİ YILDA THALIA’NIN  CANLANDIRICI VE GENÇLEŞTİRİCİ GÜNDÜZ KULLANILAN VE GECE KULLANABİLECEĞİNİZ YENİLEYİCİ VE ONARICI YAŞLILIK KARŞITI KREMLERİNE MERHABA DEYİN

Yeni yıla Thalia  gündüz ve gece kremi ile girin.

2018 de kullanmanızı önerdiğimiz Akten Kozmetik üretimi Thalia İnnovative Day Cream Gündüz Kremi , cildiniz ışıldamasını sağlayıp daha dinç göstermesini sağlarken, gece boyunca  cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olurken,THALIA Innovative Night Cream gece kremi de içeriğindeki organik TSUBAKI, organik Macadamia yağı, organik Jojoba ve organik Candellia özü gibi organik bitki özleri ile cildinizi tazeleyen kullanarak , kullanım sonrası cildinizin ışıldayıp , daha enerjik ve dinç görünmesini sağlayın.

Daha Ayrıntılı Bilgi
Gündüz Kremi
Cildiniz gün boyu dış etkenlere maruz kalır ve hissedilir oranda nem kaybeder. UV ışınları, stres, çevresel faktörler ve kirlilik cilt renginin solmasına, erken yaşlanmaya ve cilt bariyerinizin sağlıksız görünmesine sebep olur. 
THALIA Innovative Day krem cildinizi gün boyu dış etkenlerden korumaya yardımcı olurken, cildinizin ihtiyacı olan nem ve bakımı sağlar. THALIA Innovative Day Cream gün boyunca cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olur.
İçeriğindeki organik TSUBAKI yağı, organik jojoba yağı, organik pirinç kepeği yağı ve organik susam yağı ile cildinizi tazelerken, diğer doğal hammadde içerikleri ile cildinizi yeniler. Cildinizin ihtiyacı olan bariyeri pirinç kepeği yağı ve Calendula çiçeği özü sağlarken, dış etkenlerden korumak için ise shea yağı ve susam yağı ihtiyacınız olan korumaya yardımcı olacaktır.
Daha fazla nem ihtiyacınızı hyaluronik asit sağlarken, vitamin E ve provitamin B5 ile istenilen enerjiyi cildinizde hapseder. Gün boyu nemli ve bakımlı bir cilt, kendinizi daha genç hissetmenizi sağlar. 
THALIA Innovative Day Cream kullanımı sonrası cildiniz ışıldar ve daha dinç görünür.
Ürün Kullanımı : 
Her sabah yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Keyif veren hoş kokusu, ağırlık hissettirmeyen, organik içeriği ve yumuşak dokusuyla gün boyu cildinize bakım yapar. Göz çevresi bakımı için THALIA Göz Çevresi Bakım Kremini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gece Kremi
Güzelliğiniz gecenin yenileyici bakımında saklı. Zaman ilerledikçe, cildin kendini yenilemesi yavaşlar. Uykudan uyanıldığında yorgun bir görünüm, daha belirgin kırışıklar ve mat bir cilt tonu görülür. 
THALIA Innovative Night Cream gece boyunca cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olurken, içeriğindeki organik TSUBAKI, organik Macadamia yağı, organik Jojoba ve organik Candellia özü gibi organik bitki özleri ile cildinizi tazeler.
Aynı zamanda hyaluronik asit, vitamin E ve provitamin B5 içeriği ile cildinizin ihtiyacı olan nemi ve enerjiyi cildinizde hapsedin! Coprino mantarı özü, ginseng ve meyan kökü ile cildiniz yorgunluğunu alın. Gece boyunca nem dengesi korunmuş ve bakımı yapılmış bir cilt, sabah kalktığınızda kendinizi daha genç ve pürüzsüz hissetmenizi sağlar. 
THALIA Innovative Night Cream kullanımı sonrası cildiniz ışıldar, daha enerjik ve dinç görünür.

Ürün Kullanımı : 

Her gece yüzünüze ve boynunuza günlük olarak uygulayın. Hoş kokusu, ağırlık yapmayan, keyif veren organik içeriği ve yumuşak dokusuyla cilt yenilenmesinin en yoğun olduğu zaman aralığı yani gece boyunca cildinize bakım yapar. Göz çevresi bakımı için THALIA Göz Çevresi Bakım Kremini kullanmanızı tavsiye ederiz.


You May Also Like

0 Yorum