#NelerBitti - 18

Herkese Merhaba,

Toplu ve gecikmeli bir bitenler yazısı ile karşınızdayım. Yeni ayın bitenleri yaklaştığı için anne evindeki bitenlerin fotoğrafını çekip, yorumlarımı eklemek istedim.

3 aylık bir bitenler yazısı bu kadar az olmamalıydı ama düğün, taşınma, yerleşme stresinde ve telaşında sanırım çoğunu attım ya da atıldı (: Bu seferlik beni mazur görün artık.


Gillete Venus'un bu tipini sevdim mi sevmedim mi tam anlayamadım. Bir daha almam bu yüzden. Bir kaç aydır snap versiyonu elimde yedekli, onu şiddetle tavsiye ediyorum acil durumlar için.

Angie Hot sprey kalıcılığı yüksek bir sprey. Ama arayaıp da bulmam denk gelirse alırım.

Soft&Gentle Gratis'lerde bulabileceğiniz bir marka. İçeriği pek temiz olmadığı için bir daha almayacağım.


Bu grup tam anlamıyla beğenilenler. Duru duş jellerini zaten çok seviyorum. Ama bu tipi kuru cildime çok iyi geldi. Migros'larda sık sık indirime giriyor, tavsiye ederim.

Urban Care sabitleyici ve keratin desteli bu saç spreyi boyundan dolayı çok kullanışlı. Denk geldiğimde mutlaka alacağım tekrar. Saçtaki etkisi ve koruyucu özelliği çok başarılı.

İncia roll-on ise hem içerik hem de hayvanlar üzerinde test edilmemesi bakımından bir tık üstte. Koruyuculuğu güzel bir ürün.


Saçımı boyadığımda içinden çıkan bu ürün boyamadan 3-4 hafta sonra yeniden kullanılıyor. o yüzden bu extra bir biten. Colour Specialist serisi saç boyaları çok başarılı bu arada. Renk skalası biraz da genişletilmeli sadece.

Capicade şampuan ürünlerini çok seviyorum. Geçtiğimiz haftalarda da firma sahipleri ile bir buluşma yapmıştık hatırlarsanız. Ürünlerine ait detaylı yorumlarım o yazıda var. Şiddetle tavsiye ediyorum. 

Palabs markası ile de Sevgili Kübra'nın etkinliğinde tanışmıştık. İçeriği temiz ürünlere sahipler. Bu günlük krem ve serum ise çok başarılı.


İnecto saç ürünlerini ilk kullandığımdan beri çok seviyorum. Bu saç serumu ise favorim. İndirimlerde yedekliyorum. İster ıslak ister kuru saçlarınızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Şahane de bir kokusu var.

Essence koleksiyon ürünü, tam çantaya atmalık bir kokuydu. Denk gelse alırım (:

Moshos Garden tırnak bakım yağı kaçıncı versiyon tam hatırlamıyorum. Yeni serileri çıktı tabii ki. Tavsiye ederim mutlaka deneyin bu yağı.


Juliet sayesinde haşat olan oje ve tırnak koruyucum (: Kalyon ürünleri ciddi anlamda başarılı, indirimlerde takip edin derim.

Flormar Aydınlatıcı primeri çok sevdim, indirimde denk gelirse tam boyunu alacağım.

Golden Rose'un uygun fiyatlı başarılı maskaralarından birisi bu.


koton'da satılan Pink Crystal şahane bir koku. Kalıcılığı müthiş, yolum düşerse yedekleyeceğim.

H&M Caribbean Crush tam bir yaz kokusu.

Wet'n wild fiyatına göre uygun bir maskara, tavsiye ederim.


Flormar'ın sanırım en sevdiğim serisiydi, artık dipleri görünmeye başladı. bu yazıdan sonra 1'er tur daha kullanırım sonra atılır.


Bunlar da kuruyan ojeler. Flormar ve Kalyon'u sıkça kullandım çok sevdim. Rossmann'dan aldığım tırnak eti yumuşatıcısını ise pek sevmedim, tavsiye etmem. Almam da (:

Şimdilik böyleydi bitenler, yeni ayda görüşmek üzere. Sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

  1. Pink Crystal kokusunu çok merak ettim :)

    YanıtlaSil
  2. koton parfümü ve hindistan cevizli saç ürününü çok merak ettim :)

    YanıtlaSil
  3. Inecto Coconut saç serumunu herkes çok seviyor, o aklımda benim de. Ne çok oje bitmiş, tebrikler!!! Yenileirni güle güle kullan, sevgiler!

    YanıtlaSil