#etkinlik - Beliz Kozmetik Adana'da


Herkese Merhaba,

Uzun yıllardır hem severek takip ettiğim hem de ürünlerini büyük bir keyifle kullandığım Beliz Kozmetik şahane bir etkinlikle geçtiğimiz hafta Adana'daydı. Bu güzel etkinlik için öncelikle Beliz Kozmetik'e sonrasında da ön davet için Sevgili Ezgi'ye teşekkür etmek istiyorum. Yeni soyadımla katıldığım ilk etkinlik olmasıyla da beni çok mutlu etti bu detay. Nilgün Hnm sağolsun hiç bir detayı es geçmemişti.

Bol fotoğraflı bir yazı olacak şimdiden söyleyeyim (;
Etkinlik Sheraton'da olunca manzaralı fotoğrafları kaçırmak olmazdı.
Beliz Kozmetik denilince aklımıza ilk Kiss markasının takma kirpikleri geliyor bence. Ben normalde bu konuda çok yetenekli olmasam da Trio olanlar tam benlik. Hem takması diğer kirpiklere göre daha pratik hem de duruşu nefis. 

Bu yeni aparatlı takma kirpiği de çok merak ettim açıkçası. Ayrıca içeriğinde Aloe Vera olması hoşuma gitti.
Beliz Kozmetik'in bir diğer uzmanlık alanı da kesinlikle takma tırnaklar. Ve yeni seriler de öyle güzel ürünler geliyor ki. Özellikle bu uçlara doğru simli ve badem şekilli olan tırnakları çok beğendim. Takması ve kullanımı çok pratik olan bu tırnaklar ayrıca oldukça doğal görünüyorlar bana göre.


Nilgün Hanım ile uzun yıllardır tanışıyorduk fakat ilk defa yüz yüze tanışmış olduk. İçtenliği ve tüm gün boyu desteği için tekrar teşekkürler.


White Glo severek kullandığım markalar arasında. Hayvanlar üzerinde deney yapmıyor oluşu ağız ve diş bakım ürünlerinde resmen alternatif.Bir kaç ay sonra piyasada göreceğimiz makyaj ürünleri ise topluca fotoğrafta. Bu ürünler için ayrıntılı bir yazı tekrar yazacağım. En azından satışa başladıklarında fikriniz olur, bence hepsi şahane (:


Biopoint'e ait saç bakım ürünleri ile de ilk defa bu etkinlikte tanıştım. Ayrıntılı bilgiler alıp, incelemek çok faydalı oldu benim için. Biopoint ürünlerini Rossmann mağazalarında hep görüyordum ama Sachane ve Dermoeczanem 'de satıldığını duyduğumda da çok sevindim.


Bu güneş koruyucu fondotenin de kokusuna bayıldım bayıldım (: Bence bronzer hatta.


Vee bu ciciler de benimle eve gelenler (: Hepsini orada bol bol kurcaladım ama evde de aynı şeyi yapmak için sabırsızım. Bu özel ve güzel gün için Nilgün Hanım ve Behzat Bey'e tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;
You May Also Like

3 Yorum

  1. Beliz Kozmetik ürünlerini ben de seviyorum. Özellikle 3'lü ntakma kirpikleri ve Impress takma tırnakları çok başarılı. Kiss'in yeni makyaj ürünlerini, özellikle Hydrating Primer'ını çok merak ettim; onun yazısını bekliyorum :) badem şeklindeki simli tırnaklara ise ba-yıl-dım!!! O modeli arayacağım!! Hepsini güle güle kullan, çok sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Kiss ürünlerinin beliz kozmetiğe ait olduğunu bilmiyordum, bilgilendim en azından ben :D

    YanıtlaSil