Çok Yakında - Beliz Kozmetik Makyaj Ürünleri


Herkese Merhaba,

Haftanın en sevdiğimiz gününden kocaman mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum hepinize (: Geçtiğimiz haftalarda Beliz Kozmetik Adana'da etkinliğinde markanın çok yakında ülkemize getireceği makyaj ürünlerinden bahsetmiştim. Bu yazımda detaylı olarak incelediğim ürünleri paylaşmak istedim. ürünler piyasaya çıkmadan önce sizlere de fikir vermek istedim (:


Öncelikle bu krem kontür paleti ile başlamak istiyorum. Böyle her problem için farklı ürün gerektiren durumlarda tek palet her zaman kurtarıcı benim için.

Yeşil, mor ve turuncu corrector, diğer kısım ise kontür ve kapatıcı ürünleri barındırıyor. Her ten rengine uyacak skalada olması büyük avantaj.


Diğer bir kontür ürünü de bu toz palet. Aydınlatıcı, bronzer ve pudradan oluşuyor. Bir çok markada bu tip ürün var ama Beliz'in performansını da oldukça merak ediyorum (:


Göz alıcı ürünlerden biri bu Ombre allık kesinlikle. Yumuşacık bir yapısı var. Renk geçişine bakar mısınız nasıl tatlı, nasıl tam yazlık.Far paleti olmazsa olmazlarım arasında. Bu paletin de hem renklerine hem de pigmentine bayıldım.


Bu kaş farı paleti ise bu tip ürünleri kullananlar için ideal boyda. Ben bu konuda oldukça yeteneksizim.Son olarak da bu likit rujdan bahsedeyim. Rengi zaten apaçık ortada nefis.

Tüm bu ürünlerin piyasaya çıkmasını merakla bekliyorum. Dilerim kolay ulaşılabilir noktalarda olurlar. Bu ürünlerle tanışmamıza fırsat veren Beliz Kozmetik'e tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

 1. Sanırım ilk far paletini alırım. En dayanamadığım ürünler onlar :)

  YanıtlaSil
 2. ombre allığa bayıldım şimdiden :-))

  YanıtlaSil
 3. Krem kontür paletini çok merak ettim, güle güle kullan Aslıcım :)

  YanıtlaSil
 4. Beliz kozmetik ürünlerini seviyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Ürünler cidden güzel görünüyor; umarım fiyatları da fazlaca uçuk olmaz, biz de deneyebiliriz :) Güle güle kullan Aslı'cım, sevgiler!

  YanıtlaSil