#Etkinlik - #Lerzankaradanli23Nisan4Yasinda Niğde Blog Etkinliği


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz Cumartesi günü katıldığım Sevgili Lerzan'ın artık gelenekselleşen 23 Nisan özel blog etkinliğinden bahsetmek istiyorum. Bu kutlamaların en önemli özelliği unutturulmaya çalışılan özel günleri daha da anlamlandırmak olduğu için her koşulda ayrıca seviyorum. Planlarımı da bu tarihleri belirleyip Lerzan'a çok öncesinden ayırarak, orada mutlaka bulunmak istiyorum.


Lerzan'cım yine her zamanki gibi tek başına muhteşem bir gün hazırlamıştı. Tüm sponsorlarımıza ayrı bir yazıda yeniden yer vereceğim ama şimdiden hepsine öncelikle teşekkür etmek istiyorum.
Lets Colorup markasından Ayşe Hanım etkinliğe bizzat katılarak bilgiler verdi. 


Revox markası için ise tabii ki Gamze hnmcım bizlerle birlikteydi. 

Mekanımız ise Henry Jones 'tu. Son derece güzel döşenmiş ve elemanları oldukça kibardı. Etkinliklere katılanlar çok iyi bilir ki o gün tüm telaşı, koşturmacayı sakince çekebilecek bir mekan her şeyden önemli.Lerzan'a öncelikle daveti için buradan da teşekkürlerimi sunuyorum. Sonrasında ise şahane sponsorlar ve markalarla bizi tanıştırdığı için. Hepsini keyifle denemeye başlayacağım.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

16 Yorum

 1. Harika bir gündü canım seni girmekte çok güzeldi 😊😊💕💕

  YanıtlaSil
 2. Cok keyifli bir gündü.Senide özlemisim 😘

  YanıtlaSil
 3. Bu özel gün de yanimda olduğun için çok teşekkür ediyorum 😍

  YanıtlaSil
 4. Muhteşem bir etkinlikti ☺️💕

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel, ne anlamlı bir gün olmuş. Lerzan yine çok başarılı bir etkinliğe imza atmış, katılamadım ama kalbim sizinleydi :)

  YanıtlaSil
 6. Iyiki tanistik guzel bir gundu:)

  YanıtlaSil