#Etkinlik - #AslininDunyasiiBaharaVedaBulusmasi Adana Blog Etkinliği


Herkese Merhaba,

Bu sefer kendi etkinlik yazımla karşınızdayım. Daha önce de Adana'da bir etkinlik yapmıştık ama bu tamamen bireysel olarak bana ait olduğundan daha ayrıntılı bir yazı olacak sanırım. Etkinlik düzenlemenin aslında dışarıdan göründüğü kadar olmadığını etkinlik düzenleyenler herkesten çok iyi bilir. Katılımcı listesi, tarih, mekan seçimi ve konsept öncelikli dikkat edilmesi gereken noktalar. Ama ben bir de ek olarak firma ve sponsorlarımı da özenli ve kaliteli seçmeye çalıştım. Bu konu aslında epeyce detaylı bir mevzuuu (: Onu ayrıca yazacağım sponsorlar yazımda anlatacağım.Etkinliğimin konseptini son yıllarda en sevdiğim canlıdan esinlenerek seçtim. Flamingo (: Evimde de bir çok eşyam Flamingolu. Sanırım zarafeti ve cool tavrı en çok hoşuma giden.


Mekanımızı ise özellikle yine en sevdiğim yer olan Cafe Rooms olarak seçtim. Çünkü, buranın ortamı ve çalışanları; kalabalık misafirli ve heyecanlı etkinlikler için çok uygun. Kimse gerilmiyor, sıkılmıyor. Adana'da olup da bu mekanı keşfetmemiş kişi çok eminim ki; dileğim de çok keşfedilmemesi aslında çaktırmayın. Böyle sakin mekanları çok seviyorum Adana'da çünkü.

Bizi bu sefer yağmur birazcık etkilese de yine bahçede başka bir masaya transfer olarak günü kurtardık. İlk masamız tabii ki daha ferahtı ama yağmur bereketi diyelim (:


Lerzan'cım Niğde'lerden kalkıp, beni kırmadan geldi sağ olsun ki. Ben karşılayamadım annemle transferini sağladım, bu yüzden tekrar özür (:


Revox markasının bloggerlara olan desteği her zaman tam şüphesiz ki. Ama bu sefer yeni ürünlerini de etkinliğimde tanıtma fırsatı verdikleri için ayrıca çok çok teşekkürler. Gamze Hanım'ın sıcak tavırları ve şahane bilgileri ile dolu bir gün geçirdik etkinlik boyunca. Yeni şampuan X-Treme artık eczanelerde, etkinlik günü de duymuşsunuzdur muhtemelen bu arada.


Adana LR ekibinin değerli üyelerinden biri olan Sibel Hnm'da bizi hem sunumuyla hem de hediyeleri ile yalnız bırakmayanlar arasındaydı. İçtenliği ve tüm sabrı için ona da çok teşekkürler.


Pastamın mimarı Sevgili Melis, tam hayalimdeki pastayı önüme sundu. Kurabiyeler de aynı konseptle yine onun ellerinden çıktı. Adana'da yaşayanlar için nefis bir alternatif.Beni bu günde yalnız bırakmayan ve davetimi ilk andan itibaren geri çevirmeden kabul eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Sayelerinde sorunsuz, stressiz ve her şeyden önemlisi kaprissiz bir gün geçirdim. Benim onlara anlık hatam olduysa affola (:

@blogbyserifeavci
@by_bng
@lerzankrbyr
@marinesblog
@nazdanmakyaj

Ayrıca etkinlik süresince desteğini esirgemeyen tüm firmalara da teşekkür etmek istiyorum. Sponsorlar yazım önümüzdeki günlerde sizlerle olacak.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

5 Yorum

 1. harika bir gündü canim 💕💕

  YanıtlaSil
 2. bayılıyorum böyle etkinliklere :D

  YanıtlaSil
 3. her şey çok güzeldi. Pastamız ve konsept başta olmak üzere kusursuzdu. Ellerine sağlık tekrardan tatlım ve iyi ki davet etmişsin :)

  YanıtlaSil
 4. Harika bir gündü canım :)

  YanıtlaSil