#Etkinlik - #Lerzankaradanli23Nisan4Yasinda Niğde Blog Etkinliği SponsorlarHerkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda katılmış olduğum, Sevgili Lerzan'ın geleneksel olarak düzenlediği #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etkinliğinden bu yazıda bahsetmiştim. Şimdi sırada bize destek veren sponsorların yazısı var. Gördüğünüz gibi kadrajlara sığmayan dolulukta bir sponsor hediyeleri yazısı sizi bekliyor.


Şampuan konusunda oldukça bol katılımlı bir etkinlikti. Otacı'nın Defne ve Zeytinyağlı özlü şampuanını ilk defa deneyeceğim. Ayrıca Tresan ve Megallux şampuanları da bu bahane ile ilk defa denemiş olacağım. Bioblas zaten severek kullandığım bir şampuan.


Bu grupta hem yeni markaların hem de ilk defa deneyeceğim ürünlerin yer aldığı grup. Doğal Ambar duş jeli, Lilafix saç serumu, MarkaZen Göz altı torba ve morluk giderici kremler, Termalife maske yeni markalar benim için. Bioderma'nın da maske performansını meraktayım.Temizlik sponsorlarımız olmasın mıydı ? Bu sefer daha çok sevdim hepsini. Çünkü, evde de artık hem ihtiyacım hem de yeni ürün denemeye bayılıyorum. Sır Deterjan ve Macromax Türkiye bu konuda yanımızda olan firmalardı.


L'rouge ise çok güzel ürünler göndermişti. Bal/süt/vanilya aromalı şampuanı kullanmaya başladım bile, kokusu nefis (:


Model Kadın Koop'a ait bu çaylar ise tamamen doğal. Kadın emeğinin en güzel örnekleri.


Bu yaz ilk deneyeceğim ürünler belli oldu bence. Bebak markasına ait Havuç ve Kakao özlü bakım sütleri valize ilk atılacaklardan.


Naturmax Gıda Takviyeleri de ilk defa deneyeceğim ürünler arasında. Öksürük sorununa iyi geldiğini iddia eden bu pastil umarım işe yarar.


En sevdiğim hediyeler Lets Colorup'tan geldi. Ayrıca firma yetkililerinden Ayşe Hnm'da etkinlikte bulunarak ürünler hakkında bilgi verdi. Ben gözüme Çiftlik Setini kestirmiştim ama orman hayvanları seti denk geldi (: 


Gökzel Hediyelik'e ait bu kitap ayracı ise oldukça hoşuma gitmişti. eve getirene kadar kırmasaydım bi de (:


Revox'un bu şampuanını uzun süredir severek kullanıyorum. Saçlarınız boyalı ise mutlaka denemelisiniz. Cosmed Selulit losyonu yaz öncesi bomba gibi geldi. Dr. DNA ve Bubble Mask ilk defa deneyeceğim markalardan.


Diana Monroe Makeup ürünlerini uzun süredir merak ediyordum. Bu etkinlik bahanesi ile tanışmış oldu. Aydınlatıcı favorim oldu bile. Bir de hediye gelen maskara var onu eklemeyi unutmuşum. 


Kağıttan yapılmış bu kolye ise oldukça değişik, Quilling Satış'tan.


Kefirdanem markasına ait bu mayaları ilk fırsatta denemek istiyorum. Özellikle yoğurdu çok merak ettim.


Aynı zamanda Blogger da olan İdil Öztürk Başara'ya ait bu kitap ilk fırsatta bir çocuğa gidecek bile.


Diğer bir yazarımız Kunter Kunt'da yine bu etkinlikte de bizimleydi.


Baby Corner ise bizlere ağız ve ter bezleri ile destek vermişti. Bu da en sevdiklerimden oldu.

Tüm sponsorlarımıza tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum