Ev Temizliğini Çekilir Hale Getirmek - Sır Deterjan


Herkese Merhaba,

Hafta sonu temizlikleri yeni bitmişken ilk defa tanıştığım bir temizlik markasından bahsetmek istiyorum. Sır Deterjan markası ile neden daha önce tanışmadım diye kendime sormadım değil. Gittiğim marketlerde bundan sonra mutlaka alışveriş sepetime atacağım denk geldikçe.

Sevgili Lerzan'ın #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etkinliğinde ve benim #AslinindunyasiiBaharaVedaBulusmasi etkinliğimde bizlere destek olan sponsorlardan biriydi Sır Deterjan ekibi. Öncelikle bu konuda teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

İlk denediğim Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyici oldu. Ve şişem bitmek üzere. Şahane bir temizleyici. Ayrıca beyaz sabun kokusunu sevenler bayılacaktır. Ben nedense bu kokuyu duyunca her yer tertemiz hissine kapılıyorum (:


Sonrasında mutfakta elimin altına Limonlu Yağ Sökücü'yü aldım. Yağ sökücülerin gücünden çok bence kokusu da önemli bir özellik. Çünkü, farkettim ki etkili yağ sökücüler bazen rahatsızlık verecek derecede kötü kokabiliyor. Ama bu ürün koku konusunda da sınıfı geçti.


AsprinS ise piyasada birçok türevi bulunan çok amaçlı temizleyicilerden. Özellikle halı, kilim ve koltuk lekelerinde bu tip sprey başlıklı ürünleri çok seviyorum. Çok pratik ürünler. Ben bunu da hem koltuk hem de mutfak kilimi üzerinde denedim ve gayet beğendim. 

Özetlemem gerekirse mutlaka bu markaya ve ürünlerine şans vermelisiniz. 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum

  1. Sanırım Bim marketlerde görüyordum bu ürünü. Bende de birkaç ürünü var henüz deneyimleyemedim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ay ben hiç farketmemiştim daha önce (: Ama bundan sonra özellikle beyaz sabun kokuluyu arayacağım.

      Sil