FOREO İLE ANNENİZİN GENÇLİK IŞILTISINI ORTAYA ÇIKARIN!Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı. Peki, en güzel Anneler Günü hediyesi hangisi? Foreo’nun önerisi yaza tazelenmiş, ferah ve sağlıklı bir başlangıç yapmak için yeni LUNA™ 2 serisi.

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla hayatımızın en değerli varlığı annelerimiz için en özel ve doğru hediyeyi bulma arayışları başlıyor. Bu konuda henüz bir karar veremeyenler için Foreo’nun benzersiz bir önerisi var.  Kişiselleştirilmiş yüz temizleme fırçası ve yaşlanma karşıtı FOREO LUNA™ 2, annenize zahmetsiz bir cilt bakım ritüeli ile sağlıklı ve tazelenmiş bir cilt hediye etmenize olanak sağlıyor.

Cilt bakımında çığır açan LUNA™ 2 cildin yaşlanmasıyla ilgili sorunları etkin bir şekilde ele alırken, lekelerin görünümünü en aza indirecek şekilde tasarlanmış T-Sonic™ fırçasıyla hem makyaj kalıntılarını temizliyor hem de kir ve yağı %99,5 oranında gidermeye yardımcı oluyor. Böylelikle daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

LUNA™ 2, yalnızca annenizin değil etrafındaki herkesin görebileceği gerçek cilt bakımı sonuçları sağlayarak standart yüz temizleme fırçasının ötesine geçiyor. LUNA™ 2'nin yaşlanma karşıtı modu ince çizgilerin ve kırışıklıkları azaltırken, cilde daha sıkı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca hızlı kuruyan gözeneksiz yapısıyla ultra hijyenik silikon tasarımı bakteri oluşumunu önlüyor.


“Hassas” (Lavanta), “Normal” (İnci Pembesi), “Karma” (Açık Mavi)  ve “Yağlı” (Cam Göbeği)  olarak dört farklı cilt tipi için özel olarak tasarlanan LUNA™ 2 ile annenize daha parlak, berrak ve genç bir görünüm hediye edin.

LUNA™ 2’yi foreo.com adresinden temin edebilirsiniz.

You May Also Like

0 Yorum