#inceleme - Medikoz DR.Dna PDRN Beyazlatıcı Maske


Herkese Merhaba,

Yeni haftaya yeni bir ürün deneyimi ile başlayalım ne dersiniz ? Sevgili Lerzan'ın #LerzanKaradanli23Nisan4Yasinda etkinliğinde sponsor olan firmalardan Medikoz'un bizlere göndermiş olduğu tek kullanımlık maskeden bahsetmek istiyorum.


Bu ürün 2 aşamalı bir maske. 1. adımda maskeyi, 2. adımda ise hyaluronic kremi cildinize uyguluyorsunuz. 

Benim yüzüme tüm maskeler gibi bu da büyük geldi (: Korkunç ve komik görünüm arasında kalıyorum her seferinde. Ben bu tip tek kullanımlık kağıt maskeleri ya acil bakım rutinlerimde ya da seyahatlerde uygulamayı daha çok seviyorum. Kullanımı ve uygulaması oldukça pratik ürünler çünkü. Cildimi temizleyip, iyice kuruladıktan sonra tüm maskeyi yüzüme yerleştirdim. Normalde 20 dk denmesine rağmen benim bekletme sürem 15 dakikayı buldu sanırım. Maskeyi çıkardıktan herhangi bir temizlik işlemi yapmadım. Maskenin içeriği tam anlamıyla cildime geçsin istedim. Sadece bekletme süremden kaynaklı artan solüsyonları iyice yedirdim ve fazlasını tampon hareketlerle kağıt havlu ile aldım.


Maske; beyazlatıcı, nemlendirici ve yatıştırıcı özellikte. Benim beyazlıktan anladığım aydınlık bir görünüm kazandırdığı aslında. Cildiniz cilt bakımı yapılmışcasına parlıyor, nemleniyor ve diri bir görünüm kazanıyor. Ki ben 15 dakika bekletmeme rağmen.


Hyaluronik asit içeren ürünler zaten hep favorim. Cildin istediği her şeyi yapan bir etken maddesi neredeyse. Özellikle kuru ciltlerin ihtiyaç duyduğu nemi hızlıca ve kalıcı olarak sağlayan bir madde. Düzenli kullanımla cildiniz oldukça değişiyor.

Maskeyi özetle çok beğendim. Herhangi bir alerjik reaksiyon; kaşıntı ya da kızarıklık yapmaması en büyük artısı. Maske ve diğer ürünler konusunda detaylı bilgiye @medikoz sayfasından ulaşabilirsiniz. Ben diğer ürünlerini ve performanslarını da oldukça merak ettim bile.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum