#Etkinlik - LR Yaz Partisi


Herkese Merhaba,

Uzuuun bir zaman sonra yeniden blog yazma keyfine varabildiğim için çok mutluyum. Bu aralar hem iş yoğunluğu hem de isteksizlik ortaya çıkınca her şeyi bir kenara bırakıp, işlerime konsantre olma yolunu seçtim. Cumartesi'yi dört gözle bekliyorum doya doya evi temizleyip, derleyip toplamak için (:

Geçtiğimiz haftalarda katıldığım bir etkinlik ile bu sayfayı açmak istedim. LR'ın daha önce yapılmış olan Bahar Partisi'ne de katılmıştım. 2. etkinliğe yeniden katılabilmek ayrı bir keyif verdi. Kısa bir aradan sonra Adana LR ekibi ile yeniden görüşebilmek her şeyden öte daha değerliydi benim için.


Daha önce LR üyeliğim vardı ama daha aktif bir danışman için bu konuda değişiklik yaptım. Samimiyetine ve ilgisine güvendiğim Sibel Hanım Sevgili @lr_sibel_karapinar yeni danışmanım oldu.  

Mekanımız Turgut Özal'da yer alan Benzin Cafe oldu. Bu bahane ile de ilk defa gitmiş oldum buraya. Adana'nın sıcaklarında dış mekanlar ne kadar zorlasa da hem havanın hafif rüzgarlı olması, hem de fanların güzel çalışması aşırı bir sıcaktan bunalma durumu yaratmadı.Gözlerim LR Bahar Partisindeki kısırları, börekleri aramadı değil (: 


Adana LR Lideri Zeliha Hanım ve Gümüş Organizasyon Lideri Seval Hanım'ın sunumları ile hem bilgi verildi hem de bilmeyenler için işleyiş anlatıldı. 

Bu güzel ve planlı organizasyon için Zeliha Hanım ve ekibine teşekkür etmek istiyorum yeniden. Her buluşmada farklı bir bilgi öğreniyorum sayelerinde. Ayrıca dolu dolu hediyeler de eve benimle gelenler arasındaydı.


Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum