#inceleme - Diana Monroe Makeup Ürünleri


Herkese Merhaba,

Günlük yazılarıma devam ediyorum artık bir aksilik olmadıkça. Adını bugüne kadar çok duyduğum ama bir türlü tanışma fırsatı yakalayamadığım bir markadan bahsetmek istiyorum size. Diana Monroe Makeup 7 Renk Kozmetik bünyesinde üretimi ve satışı yapılan 3 markadan biri. Tamamen yerli üretim.

Bu yıl bu marka ile önce Sevgili Lerzan'ın etkinliğinde sonra da benim Mayıs'ta düzenlediğim #AslininDunyasiiBaharaVedaBulusmasi etkinliğinde tanıştım. Her 2 etkinlikte de bizi yalnız bırakmayan firma yetkililerine yeniden teşekkür etmek isterim.

Aydınlatıcı, BB krem, Maskara ve Metalik Lipglosstan oluşan bu grupta en sevdiğim maskara ve aydınlatıcı oldu.
Aydınlatıcı 02 numara. İlk değdirdiğinizde beyaz bir görüntü oluştursa da uygulama sonrasında rengi oturuyor gördüğünüz gibi. Hafif simli bir yapıda ve kokulu. Aydınlatıcı ambalajının alt kısmında bir de uygulama fırçası mevcut, bu yüzden tam çantaya atmalık.BB kremin ise bendeki rengi Light, Lerzan'ın etkinliğinde ise Medium rengi geldiği için onu kullanamamıştım. Ama şimdi bronzlaşınca kullanılabilecek kıvama geldi. Yapısı güzel, çok yoğun kıvamda olmayan hafif kokulu, E ve C vitamini içeren bir krem. Paraben içermemesi artısı ancak SKTsi çabuk bitebilir bu yüzden. Açınca kullanmak bekletmemek lazım.

Tam bir kapatıcılık beklememeniz gerekiyor BB olduğu için. Ama cildinizde güzel bir zemin hazırladığını söyleyebilirim. aşırı makyaj için uygun değil ama bana kalırsa Pazar günleri falan makyajsız çıkayım ama yüzümde soluk olmasın derseniz güzel bir alternatif.


Maskara Volume özellikte ama benim kirpiklerim zayıf olduğu için aman aman bir artış gözlemleyemedim. Sadece verdiği siyahlık muhteşem, bir de fırçasını çok sevdim. Tek tek ayırıyor nerdeyse.


Lipglossun bendeki numarası 9, mor rengi çok sevdiğim için buna da bayıldım. Sürümü bana göre biraz zor. 2. katı sürmek istediğinizde dalgalanma yapabiliyor. Dudaklarınızı nemli ve pütürsüz olması gerekiyor. Ama kuruma hızı ve kalıcılığı güzel.

Ambalajları konusunda birazcık daha iyileştirmeye gitmelerini tavsiye olarak yazmak istiyorum. Özellikle aydınlatıcı yuvasından çok çabuk hareket ediyor. Bu ürünlere ek olarak far paletlerinin de performansını merak ediyorum.

Şu an web sitelerinde bir çok üründe indirimde satışları mevcut. Ayrıca 59 TL ve üzeri ücretsiz kargo. Siz bu markayı denediniz mi, nelerini sevdiniz ?

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

 1. güle güle kullan canım:) ben henüz denk gelemedim ama aydınlatıcısını merak ediyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tşkler canım, çok yerde olmaması sıkıntı evet. Aydınlatıcısı başarılı cidden.

   Sil
 2. Güle güle kullan canim. Ben daha yazmaya baslayamadim 😊

  YanıtlaSil