Marc Anthony - Volume Cocktail Dolgun ve Havalı Saçlar Şekillendirici Kokteyl


Herkese Merhaba,

Yeni yıl döneminde evimin kapısını çalan şahane bir ürün Marc Anthony ekibinden gelmişti. Kutunun tasarımı ve içeriği aşırı tatlıydı zaten ama gelen ürünü de işlevselliği dolayısıyla sizlerle paylaşmak istedim.

Geçtiğimiz yıl adını sık sık duymaya başladığımız Marc Anthony ülkemize saç bakım ürünleri ile giriş yaptı. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olduğu için hep ilgimi çekmişti ama ürünleri deneme fırsatım olmamıştı.

Gelelim kutudan çıkan bu şahane ürüne.. Dolgunlaştırıcı ve şekillendirici kokteyl olarak tanımlandırılmış bu ürün çift kapaklı olarak dizayn edilmiş. Ambalaj tasarımı da gördüğünüz gibi aşırı modern. Yani isterseniz 2 taraftan da ürün alıp karıştırıp kullanabiliyorsunuz ya da ihtiyacınıza göre tek taraftan da ürün alıp kullanabiliyorsunuz. Ben tabii ki 2 taraftan da ürün alarak kullanıyorum (: 


Kokusu müthiş. Yoğun ve aşırı değil ama soft, kendine has bir kokusu var. Dolgunlaştırıcı taraf kremsi, şekillendirici taraf ise jel formda.

Elinize aldığınız ürünü istediğiniz şekilde saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Önerilen; dipten uca kadar ürünle temas ettirmek.

Dolgunlaştırıcı özelliği öyle sade bir kabarıklıktan ibaret değil. Zayıf ve cansız saç tellerine volum vererek, daha kalın daha dolgun bir görünüm sağlıyor.Şekillendirici özelliği ise en sevdiğim yapıda. Sertleştirmeyen ama şekillendirici bir ürün arıyorsanız ya da bu tip ürünleri kullanmayı daha çok seviyorsanız bence bu ürünü es geçmeyin. Ben şekillenen saçlarımda katır katır sert saç yapısını sevmiyorum artık. Eskiden çok hoşuma giderdi bu yapı ama artık dediğim gibi şekillenmiş ama yumuşak yapıdaki saçlar hoşuma gidiyor. Sertleşince yanlış bir şekil aldığında düzelmiyor çünkü maalesef (:

Düz fönleyip kullandığımda bile saça verdiği yoğun hacme bayıldım. Son günlerde de şekillendirici ile hareketlendirdiğim saçlarımda kullanarak performansını deneyimledim. Ve neden düz fönle kullanıyormuşum dedim.

Ürün zararlı maddeler, paraben, ftalat, sülfat ve SLS içermiyor.

Bu ürün haricinde bir kaç ürünü daha takıldı markanın. İlk fırsatta onları da denemek istiyorum. Tekrar tşkler Marc Anthony Ekibi. Dermokozmetik mağazalarında ve bir çok internet sitesinde ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

4 Yorum

 1. Güzelmiş bence denenebilir güle güle kullan :*

  YanıtlaSil
 2. Hepimizi kendine hayran bıraktı bu arkadaş, güle güle kullanalım Aslı'cım!!! Öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallahi öyle Başak'cım, diğer çeşidini de merak etmiyor değilim hani (:

   Sil