Oriflame Agustos Alisverisim / Origuzellik

origuzellik

Herkese Merhaba,

Haftayı alışveriş yazımla açıyorum. Her ay Oriflame kataloglarını karıştırıp illaki alacak bir şeyler buluyorum. Bunda Oriflame'in ürün çeşitliliğini artırmasının etkisi yadsınamaz. Bakalım bu ay neler seçtim ?

Oriflame Ağustos kataloğu deli gibi indirimlerle dolmuş olsa da ben aşırı minimal bir alışveriş yaptım. Son 2-3 haftadır makyaj yaptığım zaman gözlerimde bir hassasiyet yaşar oldum. Durum böyle olunca makyajım ve kullandığım ürün çeşidi minimuma indi. Az çok neyin buna sebep olduğunu farkettim gibi ama tam anlamıyla çözmeye çalışıyorum. 

novage

Renkli bir güneş koruyucu kullanıyordum bugüne kadar. Ancak bugün itibariyle aldığım bu renksiz güneş koruyucu ile günlerime devam etme kararı aldım. Oriflame'in Novage serisinin şu an yüz temizleme yağı ve jelini kullanıyorum zaten aşırı memnunum. Bu ürünü de hem denemek hem de seriyi tamamlamak adına tercih ettim. Çok kapsamlı, yüksek koruyuculu bir güneş kremi. Deneyip, yorumlayacağım.

plumping lip balm

lipstick

The One serisine ait dolgunlaştırıcı etkili lip balmı oldukça merak ettim. Renksiz bir ürün. Dün denemek için dudağıma sürdüğümde hafif mentollü etki hissettim. Bakalım uzun süreli kullanımda etkileri neler olacak.

Diğeri de kargo sıfırlama ürünü olan Supermatte ruj. Rengi Nocturned Red. Tam bir sonbahar/kış kırmızısı hatta bordosu.

Gördüğünüz gibi oldukça minimal bir alışveriş oldu. Ama aklıma 2 maximum 3 ürün daha var. Ay sonuna kadar sabredemezsem alacağım onları da. Siz de kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve etrafınıza memnun kaldığınız ürünleri anlatıp, satmak isterseniz Oriflame'e üye olup, yeni bir hayata açılabilirsiniz. Bunun için Origuzellik hesabına bir mesaj atmanız yeterli.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (; 

You May Also Like

2 Yorum

  1. Gerçekten tam ihtiyaca yönelik alışveriş olmuş! Güneş koruyucu yorumlarını da merakla bekliyorum Aslı'cım! Çok sevgiler canım!!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok tşkler Başak'cım, şimdilik güzel anlaşıyoruz kremle (:

      Sil