Oriflame Ücretsiz Üyelik / Origuzellik

origuzellik

Herkese Merhaba,

Bir kaç aydır Oriflame'den düzenli alışveriş yaptığımı görmüşsünüzdür. Aslında daha önceki yıllarda da Oriflame üyeliğim vardı, fakat uzun zamandır aktif kullanmıyordum. Belki de Oriflame'in ürün skalası bu kadar geniş değildi ve ilgimi çeken çok az şey vardı. Ama şimdilerde aylık olarak en keyif aldığım alışveriş diyebilirim. Malum ülkemizde ve dünyamızda yaşanan salgın tehlikesi yüzünden evden de çıkamadığımız dönemlerde katalog alışverişleri de dahil hayatımızı renklendiren ve kurtaran aktiviteler oldu.

Uzun süredir üyeliğimi aktifleştirebileceğim, güvenebileceğim ve her şeyden önemlisi her sorunuma cevap bulabileceğim bir direktör ararken Origuzellik karşıma çıktı ve çok da fazla düşünmeden DM attım.

Oriflame üyelik süreci çok kolay bir şekilde halloldu. Dedim ya güvenilir bulduğum için tüm bilgilerimi rahatlıkla verdim ve üyeliğim aktif hale geldi. Şubat ayı kataloğunu görmem beni bu işe daha kolay adapte etti diyebilirim. Üyelik ücretsiz, bu konuda net bilgi verebilirim size. Ve en güzeli herhangi bir sipariş limitiniz ya da zorunluluğunuz yok. Ancak 1 yıl boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz pasife alınıyor.

Sadece kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılamakla kalmayıp indirimli olarak aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile satarak satış geliri de elde edebilirsiniz. Ayrıca üye kayıtları yaparak kuracağınız ekibiniz ile her ay düzenli olarak gelir elde edip, alternatif bir iş imkanı olarak değerlendirebilirsiniz. 


Yukarıda gördüğünüz seviye ve kazanç tablosunda Grup BP’nize göre seviyeleriniz ve bu seviyeler için kazançlarınız değişmektedir. %4 ve %8 seviyelerinde hak etmiş olduğunuz iskonto avansınıza yansır ve fatura tutarınızdan düşürülür. %12 seviyesine geldiğinizde ise Oriflame’e banka hesap numaranızı bildirirsiniz. Böylece bir önceki aydan hak etmiş olduğunuz para bildirmiş olduğunuz hesaba her ayın 10’unda Oriflame tarafından yatırılır.

Üyelik işlemlerinizin tamamlandığı ay itibariyle 3 ay boyunca kampanyadan yararlanabilirsiniz. Oriflame hoşgeldin programı sadece yeni üyelerine sunmuş olduğu bir avantaj programıdır. Sunulan avantajlar aylık olarak yenilenmekte.

origuzellik

Ayrıntıları ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için Origuzellik ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Lütfen, Ayşe Hanım'a benden de sevgiler iletin. Oriflame'e üye olmak size bir şey kaybettirmez ama çok şey kazandırır. Makyaj çekmecelerimde koleksiyonumun genişlediğini görmek büyük keyif (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum