Beach Day - Hassas Ciltler Icin Günes Koruyucu Süt

 


Herkese Merhaba,

Haftanın ilk gününde bir güneş koruyucu ürününe yer vermek istedim. Bu aralar dönemsel yoğunluklar nedeniyle bloga da yeteri kadar yazı girememiştim. Bu bahane ile bunu da kırmış olayım.

Çoğu bölgede mevsim sonbahara hatta kışa bile dönmüş olsa da Adana için mevsim hala yaz. Böyle olunca da güneş koruyuculara olan ilgimiz henüz bitmedi. Hoş yaz-kış kullandığımız için de sıkıntı yok.Beach Day, Avustralya standartlarında güneş koruyucu ürünler üreten bir firma. Aldıkları sertifikaları ya da ürüne ait bilgileri ambalajın arakasında yer alan qr kodu okutarak da ulaşabilirsiniz.

Hassas ciltler için üretilen bu güneş koruyucu süt, SLS, SLES, Gluten içermiyor. Özellikle gluten detayı hoşuma gitti. 

50 güneş koruma faktörüne sahip bu süt UVA ve UVB korumalarına sahip. A ve E vitamini içeriği ile de cildin sağlıklı bir şekilde güneşlenmesini sağlıyor.

Yapısı oldukça güzel, çok sıvı değil. En önemlisi de yapış yapış his bırakmıyor. Hindistan cevizi kokusuna sahip olduğu için sürüp, buram buram yaz kokmanız olası (:
Renksiz bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanılabiliyor. Kıyafetlerinize bulaşma yapmıyor. Sürdükten sonra cilde verdiği sağlıklı ve canlı parlaklığı çok sevdim. 

Bu yıl zaten bronzlaşmak en büyük hayalimiz olduğu için güneş koruyucular en çok kullandığımız ürünlerdendi. Beach Day güneş koruyucu süt de onlardan birisi oldu benim için.

Sizin Beach Day markasında kullandığınız bir ürün ya da tavsiye edeceğiniz başka bir çeşidi varsa yorumlarınızı bekliyorum. Ürünü bizlerle buluşturan firmaya ve Lerzan'a teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

6 Yorum

 1. Aslım yine yazın çok iyi olmuş. İyi bir Güneş sütü bu da .

  YanıtlaSil
 2. bizde denedik cocuklarla cok güzel etkili bir krem gelecek sezonda favorimiz olacağına eminiz

  YanıtlaSil
 3. Dokusu yapısı ve etkisi çok iyi👍🏻

  YanıtlaSil
 4. bu sene favori güneş kremimiz oldu diyebilirim

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel koruyuculuğu olan bir krem 🦋

  YanıtlaSil
 6. Oğlum için kullandım bu sene bembeyaz tenini çok güzel korudu
  Sevgiler
  Makyajlikareler

  YanıtlaSil