HC Care Aydınlatıcı & Yenileyici Peeling - Bio-Active Yogun Nemlendirici Krem

 


Herkese Merhaba,

Mevsimsel değişimler kullandığımız ürünlerin listesini de değiştiriyor. Yaz mevsiminde karmaya dönen cildim, kış mevsiminin başlangıcı ile birlikte kupkuru bir hal alıyor. Malum soğuk hava, gün içindeki güneş ve yağmur tamamen cildi yıpratan konular. Durum böyle olunca bende mevsim dönümlerinde genelde cilt bakım rutini ürünlerimi güncelliyorum.

Bu yıl da Lerzan'ın etkinliğinde hediye edilen HC Care markasına ait bu 2 ürünü rutinime ekledim. Yenileyici ve aydınlatıcı peeling jel ve kuru - aşırı kuru ciltler için üretilmiş olan yoğun nemlendirici krem. Ambalajları dev boyutta olmamalarına rağmen küçük miktarları oldukça başarılı işler çıkarıyor.
Kuru - Aşırı Kuru Ciltler için Yoğun Nemlendirici Krem; Biyolojik nemlendirici aktivatörler ve bitki özleri sayesinde, cildin gün boyu devam eden nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki doğal nemlendiriciler ve yenileyici aktif bileşenlerle cildin doğal görünümünü korumayı destekliyor. Yapısı güzel, aşırı yoğun değil. Kokusu yok denecek kadar belirsiz. Emilimi çok güzel ve en önemlisi verdiği nem uzun süreli.

Az miktarda aldığınız kremi, yüz, boyun veya dekolte bölgesine tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Hatta benim bu dönemde en çok burun kenarlarım kuruyor, o bölgeye biraz daha fazla dikkat ediyorum. En iyi sonuç için günde iki kez sabah-akşam ve düzenli olarak tekrarlamak üründen alacağınız etkiyi artırıyor. 

Yenileyici & Aydınlatıcı Peeling Jel; Sabun içermeyen temizleyiciler ve hassas ovucu ajanlar yardımıyla cilt görünümünü canlandırmayı destekliyor. Nemlendirici formülü, cilde ferah, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki peeling tanecikleri mini mini ve cildi çizip, rahatsız etmiyor. Makyaj sonrası tüm kalıntıları nazikçe temizliyor. Dairesel hareketlerle cildinizi temizledikten sonra, ılık su ile yıkamanız yeterli. sonrasında sağlıklı, canlı ve aydınlık bir görünüm kazanan cildinizi gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.
HC Care zaten daha önceden de farklı ürünlerini kullandığım ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan şahane bir Türk markası. Mesela favorilerimi söylemem gerekirse; Bitkisel Saç Bakım Kompleksi, Ovex Hızlı Saç Kurtarma ve Nem Terapisi ve Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi'ni tavsiye edebilirim.

Bu dönemde Hc Care web sayfasında şahane indirimlerle bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

3 Yorum

  1. Yapılarını göstermen ne kadar guzel olmuş

    YanıtlaSil
  2. güzel günlerde kullan tatlım. Peelingi yeni deniyorum bende ama nemlendiriciden son derece memnunum

    YanıtlaSil