Yeni Yılda Birbirinden Güzel Kokuların Adresi Gratis Olacak

 Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis’in Beaulis, Bee Beauty ve Zaure markaları tarafından oluşturulan yepyeni parfüm koleksiyonları yeni yıl ile birlikte yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da satışa sunuldu.

Gratis’in “Biz böyle güzeliz” sloganı ile satışa sunulan Beaulis markası ve özellikle ürünlerinin kokuları ile dikkat çeken Bee Beauty markasının yanı sıra Zaure markası tarafından hazırlanan parfüm koleksiyonları ile Gratis yeni yılda parfüm almak isteyenlerin tek adresi olacak. Yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da satışa sunulan Beaulis, Bee Beauty ve Zaure markalarına ait 8 farklı parfüm koleksiyonunda toplamda 31 benzersiz koku yer alıyor. Birbirinden güzel kokuları ile parfüm Gratis’ten alınır dedirtecek serilerde yer alan ürünlerin satış fiyatı ise 35 TL ile 70 TL arasında. 
Yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan Beaulis’ten EDT koleksiyonu 

Gratis’in dinamik, yalın ve tarz sahibi marka kimliği ile dikkat çeken markası Beaulis, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan Beaulis, şimdi de Teenage EDT koleksiyonu ile Gratislerdeki yerini aldı. Beaulis’in Teenage serisinde ise Shine It, Touch It, Catch It ve Dream It olmak üzere toplamda 4 farklı koku bulunuyor. 
Bee Beauty, 6 yeni EDT koleksiyonu ile herkesi büyüleyecek 

Gratis’in el, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan özellikle de ürünlerinin kokuları ile dikkat çeken Bee Beauty markası, yepyeni EDT koleksiyonlarını satışa sundu. Yalnızca Gratislerde yer alan Bee Beauty’nin Miss Angel, Secret Touch, Fact&Figures, My, City Lovers ve Elegant EDT koleksiyonları, benzersiz kokularıyla herkesi büyüleyecek. Bee Beauty’nin 6 yeni EDT koleksiyonunda toplamda 22 farklı koku yer alıyor. 

Zaure markasından Gratis’e özel EDP koleksiyonu 

Dünyaca ünlü markaların yanı sıra Türkiye’de yalnızca Gratislerde satışa sunulan markalarıyla da dikkat çeken Gratis, Zaure markası tarafından hazırlanan özel EDP koleksiyonu ile tüketicilerin beğenisi kazanacak. Gratis Exclusive Serisi adı altında satışa sunulan Zaure EDP koleksiyonunda; Amethyst, Ruby, Emerald, Rose Quartz ve Sapphire olmak üzere 5 farklı koku bulunuyor.

You May Also Like

0 Yorum