Ozonlabs - Glam Antiaging Serum

 

Herkese Merhaba,

Upuzun bir ara sonrasında yeniden buradayım. Ev taşıdım, şehir değiştirdim geçen zaman boşluğunda. Bu arada sosyal medyadan ve blogdan uzak kalmak istedim. Aslında ayıracak vaktimin de pek olduğu söylenemezdi. Elimde yeni yeni ürünler olmasına rağmen blog motivasyonumu bir türlü yakalayamadım. Ama baktım bu ara beni iyice tembelleştirecek yeniden yazmaya karar verdim. İlk yazım da Ozonlabs'a ait bir ürün; Glam Antiaging Serum.

Glam Antiaging Serum Cannabis Sativa Seed Oil yani kenevir tohumu yağını içeriyor. Kenevir tohumu yağını daha önce duymadıysanız çok etkili bir içerik olduğunu belirtmek isterim. Daha önce farklı bir çok üründe bu içeriği denemiş ve çok memnun kalmıştım. İçeriğindeki E vitamini ile dopdolu bir antioksidandır. Cildin nemlenmesine yardımcı olduğu gibi bu nemin de kaybolmamasını sağlar.

Susuz, kuru, yorgun, olgun ve sizi rahatsız edecek derecede nemsiz bir cilde sahipseniz gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bu serumu rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 

Ben günlük kullanım için akşamları Ozonlabs temizleme köpüğü ile cildimi temizledikten ve duruladıktan sonra Glam Antiaging Serum'dan 1-2 damla avuç içlerime alıp, ısıtarak yüzüme hafif masajla yediriyorum. Haftalık ise Ozonlabs Volkanik Maske sonrası yine 1-2 damla alarak aynı şekilde masaj yaparak, tüm yüzüme yediriyorum. Hatta her 2 kullanım sonrasında 1 damla daha alarak 2 elime ve tırnaklarıma yediriyorum. Kenevir tohumu yağı özellikle kış aylarında ve soğuk günlerde yıpranan ve kuruyan hatta çatlayan ellerime çok iyi geliyor.


ozonlabs

Ozonlabs Glam Antiaging Serum içerisinde yer alan ana madde Cannabis Sativa Seed Oil olunca serumun rengi de yeşil. Cildinizle bütünleşip bu renkten eser kalmıyor. Biraz belirgin bir kokusu olsa da rahatsız edici değil.

Kullandığım günden bugüne herhangi alerjik reaksiyon yaşamadım. Cildime verdiği sağlıklı, parlak ve en önemlisi canlı görünümü çok sevdim. Kullanmaya devam ediyorum ve uzun sürede etkilerini daha çok merakla bekliyorum.

Ozonlabs ekibine bu ürünle tanışmamı sağladıkları için tekrar teşekkürler.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

*İşbirliği

You May Also Like

0 Yorum